Pilulka.cz a Yves Rocher spouští exkluzivní brand store www.pilulka.cz/yves-rocher

Největší česká zásilková lékárna Pilulka.cz ve spolupráci s francouzskou kosmetickou značkou Yves Rocher otevřela exkluzivní internetový obchod. Pilulka.cz je jediným online partnerem Yves Rocher, kde mohou zákazníci kromě oficiálního e-shopu produkty na českém trhu koupit.

„Yves Rocher je značka, kterou ocení více jak milion našich zákazníků, převážně tedy zákaznic, které pravidelně navštěvují naše stránky. Stejně jako Pilulce ani Yves Rocher není lhostejný respekt k přírodě,“ říká Iva Hárovníková, category sales manager Pilulka.cz.

Yves Rocher v České republice provozuje 75 kamenných obchodů. Zákazníci mohou nově na e-shopu Pilulka.cz koupit široké spektrum výrobků Yves Rocher – rostlinnou pleťovou kosmetiku, parfémy, kosmetiku k dennímu líčení nebo produkty z řady péče o tělo. Brandový obchod Pilulka Yves Rocher využívá společný košík, takže zákazníci mohou výrobky kombinovat s dalšími 30 tisíci položkami Pilulky a využít všech nadstandardních služeb, jako je rozvoz v den objednání na čas nebo osobní odběry ve stovkách míst po celé ČR.

„Společnost Yves Rocher se po celém světě obklopuje zodpovědnými a spolehlivými partnery a jsme velmi rádi, že se k nim v rámci rozšiřování našich e-commerce aktivit přidal i internetový obchod Pilulka.cz. Oceňujeme, že můžeme naše produkty dostat o něco blíže novým i stávajícím zákazníkům a nabídnout jim další cestu k nákupu. Věříme, že příznivci naší kosmetiky také ocení rychlé a kvalitní doručení, které Pilulka.cz nabízí,“ dodává Senior E-commerce Manager CEE Yves Rocher Jakub Miklík.

Společnost byla založena roku 1959 panem Yvesem Rocherem, jehož jméno nese dodnes. Postupně se vypracovala v nejprodávanější značku v oblasti kosmetiky, péče o tělo, obličej, a také dekorativní kosmetiky ve Francii.

Skupina Pilulka působí na českém, slovenském a rumunském trhu od roku 2013 a v současnosti provozuje 146 růžových Pilulka Lékáren společně s internetovými lékárnami Pilulka.cz, Pilulka.sk a Pilulka.ro. Společnost zaměstnává přes 380 lidí, převážně se zdravotnickým vzděláním. Je majoritně vlastněna českými fyzickými osobami, které se aktivně podílejí na jejím řízení. Pilulka v roce 2017 získala ocenění APEK E-commerce Awards 2017 za nejvíce inovativní a originální internetový obchod. V 2017 získala Pilulka 1. místo v regionu CEE v kategorii vycházejících hvězd Rising Star a v roce 2018 získala 5. místo v hlavní kategorii ve střední a východní Evropě v soutěži Deloitte CE Technology Fast 50.