Lidl spustil nový karierní web

Společnost Lidl Česká republika stále hledá nové posily. Z toho důvodů spustila v těchto dnech nové kariérní stránky. Ty prošly nejen modernizací,  ale v jejich obsahu přibyly nové prvky a funkce, počítá se také větší přehlednost.  Na https://kariera.lidl.cz/ tak najdou zájemci o práci všechny potřebné informace, které se týkají možností pracovního uplatnění u jednoho z nejžádanějších zaměstnavatelů v oboru maloobchodu v České republice.

2020-05-28 11_11_40-Window

„Počet našich prodejen se stále rozrůstá, k tomu zdárně pokračuje stavba celkově pátého a zároveň největšího logistického centra Lidlu nejen v České republice, ale také ve střední Evropě. Tím pádem u nás rádi přivítáme další  kolegyně a kolegy. A usnadnit cestu k nám by jim měly i nové  kariérní stránky,” přibližuje mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Vedle práce v prodejnách a v logistickém centru je v obsahu nových stránek přiblížena také práce na pražské centrále. Nechybí přitom autentické fotografie či příběhy jednotlivých zaměstnanců. Zájemce jistě zaujme také zmínka, že si všichni ve firmě tykají. 

O společnosti Lidl

Společnost Lidl otevřela prvních 14 prodejen v České republice v červnu 2003. V průběhu jejího působení na českém trhu rozšířila obchodní síť na 257 prodejen. Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické svou vysokou funkčností, účelovostí, příjemným a čistým prostředím. Jasné a přehledné rozdělení jednotlivých uliček umožňuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci. Filosofie prodeje společnosti Lidl je založena na vlastních produktech prodávaných pod vlastními značkami. Veškerý sortiment zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lidlu dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti všech potravin je krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží.Společnost Lidl pro své zákazníky připravuje pravidelné tematické týdny. Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost, kancelář, sport, zábavu nebo kutilství. 

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem