Společnost LG se stala členem Řídící rady společnosti Hedera Hashgraph

Připojení k Řídícímu výboru umožní jít společnosti LG nad rámec blockchain. Využít éru rychle se vyvíjejících a bezpečných aplikací. 

Praha, 29. května 2020Společnost LG Electronics a Hedera Hashgraph, oznámila, že se LG připojila k Řídící radě Hedera, která distribuuje tzv. nekonečnou knihu účetních záznamů. Rada je navržená tak, aby nejvíce decentralizovaný model řízení veřejných informací posouvala na další úroveň. Zahrnovat bude 39 globálních organizací z různých koutů světa. LG se stala jednou z nich. 

Společnost LG se stala 14. subjektem, a dosud jediným v segmentu výrobců domácích spotřebičů, který se připojil k Řídící radě Hedera. Spolu s dalšími členy rady bude spolupracovat na dalším vývoji technologií tak, aby společně umožnili bezproblémové transakce všem spotřebitelům a partnerům dodavatelského řetězce.

Všichni členové Řídící rady Hedera se budou účastnit provozu a vývoje sítě Hedera Hashgraph a nesou odpovědnost za schválení plánu a aktualizaci platformy. Členové také zajišťují decentralizaci a rozmanitost Rady.

„Jsme nadšení, že můžeme přivítat jednoho z hlavních leaderů v oboru v Řídící radě Hedera Hashgraph. Společnost LG je ve svém přístupu k přijímání nových technologií, které zlepšují život zákazníků a partnerů po celém světě, už mnoho let vizionářská, “ říká Mance Harmon, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Hedera Hashgraph. „Těšíme se na společnou spolupráci, která nám otevírá možnosti k prozkoumání dalších možných způsobů, jak lze tyto technologie co nejlépe využít,” dodává. 

Technologie ledger má velký potenciál zlepšit zákaznickou hodnotu a umožnit podnikům mnoha odvětví nabízet nové služby, které jsou důvěryhodné, bezpečné a rychlé,” říká Cho Taeg-il, senior vice president společnosti LG Electronics. „Těšíme se, že budeme součástí Řídící rady Hedera a naskytnou se nám nové příležitosti ke spolupráci s předními organizacemi napříč všemi segmenty a budeme posouvat a rozvíjet úroveň technologií aplikací ku prospěchu podniků i spotřebitelů,” dodává. 

O společnosti LG Electronics 

Společnost LG Electronics Inc. je globálním inovátorem v oblasti technologií a výroby, s působností na 140 místech a s více než 70 000 pracovníky po celém světě. S celosvětovým obratem v roce 2019 ve výši 53 miliard dolarů, se LG skládá z pěti společností – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions and Business Solutions. Společnost LG je předním světovým výrobcem televizorů, chladniček, klimatizací, praček a mobilních zařízení, včetně prémiových produktů LG SIGNATURE a LG ThinQ podporující umělou inteligenci.Nejnovější zprávy společnosti LG naleznete na adrese www.LGnewsroom.com