ControlTech nabízí již 20 let produkty pro průmyslovou automatizaci od Rockwell Automation

Praha, 16. 6. 2020 Produkty pro průmyslovou automatizaci od jednoho z celosvětových lídrů v této oblasti firmy Rockwell Automation®  již 20 let nabízí společnost ControlTech s.r.o. Široký sortiment produktů zahrnuje úplné portfolio řídicích systémů (včetně bezpečnostních), frekvenční měniče a softstartéry s unikátními funkcemi, operátorské panely a průmyslové počítače,  prvky pro zajištění bezpečnosti strojů, switche k zabezpečení komunikace po síti Ethernet IP, servopohony,  nn přístroje, senzory a mnoho dalších. 

Součástí nabídky je samozřejmě také software, a to nejen pro programování, vytváření vizualizací, ale také správu SW, archivaci dat, analýzy nebo např. správu a distribuci vizualizací. Mnohé nadstavbové softwarové produkty nejsou vázány na HW jednoho výrobce. 

ControlTech je rodinná firma zajišťující distribuci výrobků Rockwell Automation® v České republice, Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Srbsku a Makedonii. Patří mezi největší Autorizované distributory Rockwell Automation®.  Úzká spolupráce Controltechu a Rockwell Automation® zajišťuje zákazníkům nejen dodávky sofistikovaných produktů, ale také technickou podporu a školení (mimo jiné e-learnigové kurzy) na vysoké úrovni či pozáruční opravy/repase produktů Rockwell Automation®  i výrobků třetích stran. Dodávky zboží jsou realizovány z nového moderního skladu v Ovčárech u Kolína, který je součástí nové budovy s moderními kancelářskými a konferenčními prostory. Za dvacet let působnosti zprovoznili naši partneři (systémoví integrátoři) bezpočet automatizačních projektů po celém světě, ve kterých se uplatnily produkty Rockwell Automation® a jeho Encompass partnerů (například ProSoft technology).  V poslední době se Rockwell Automation® navíc zaměřuje na inovativní, velmi vyspělé technologie – rozšířenou realitu (AR), umělou inteligenci (AI), internet věcí (IoT) a na kybernetickou bezpečnost.  Příkladem může být například technologie nezávislých vozíků, která je základem pro nové, inteligentní lineární dopravníkové systémy, efektivní alternativy ke konvenčním dopravníkům. K těmto moderním technologiím nabízí ControlTech jako doplněk roboty (i kolaborativní) od společnosti DOBOT, velmi populární hlavně (ale nejen) pro začátek práce s roboty, jsou edukativní roboty s bohatým příslušenstvím a nadstandardní technickou podporou.

Zákazníci mají k dispozici webové stránky www.controltech.eu  s možností volby rodného jazyka nebo angličtiny. 

Komplexní portfolio služeb je doplněno možností nákupu přes e-shop, neustálou aktualizací nabídky, možností zapůjčení demoprostředků pro zkoušení. Všechny služby jsou optimalizovány tak, aby poskytly hlavně zákazníkům B2B, kteří hledají automatizační techniku od renomovaného výrobce, patřičnou podporu.

O společnosti Rockwell Automation 

Rockwell Automation Inc. (NYSE: ROK), světově největší společnost zaměřená na průmyslovou automatizaci a informační technologie, zajišťuje vyšší produktivitu svých zákazníků a vyšší stupeň udržitelnosti světového vývoje. Společnost Rockwell Automation sídlí v Milwaukee v americkém státě Wisconsin a zaměstnává kolem 23 000 lidí starajících se o zákazníky společnosti ve více než 80 zemích.