TP-Link rozšiřuje řadu produktů pro chytrou domácnost o žárovku Tapo L510E

Česká republika, Praha – 17. června 2020 – Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, uvádí v rámci řady produktů pro chytrou domácnost TAPO, představenou koncem loňského roku, novou chytrou a stmívatelnou žárovku Tapo L510E, která nabízí takřka nepřeberné možnosti ovládání. Osobitý styl a náladu tak dodáte jak obývacímu pokoji, ložnici, tak i pracovně. 

Prostřednictvím mobilní aplikace Tapo je možné nastavit například úroveň osvětlení. Snadno si tak vytvoříte intimní atmosféru, ale také dostatek světla třeba na čtení. V rámci aplikace si také můžete ukládat přednastavené hodnoty intenzity světla. Pokud se vám třeba podařilo nalézt ideální úroveň osvětlení při sledování televize, jednoduše si ji můžete uložit a později ji použít znovu.

Stanovit si můžete i harmonogram zapínání a vypínání žárovky s předem stanovenou intenzitou. Například ráno, těsně předtím, než vstanete, se světlo může zapnout třeba na 50 procent intenzity, a přizpůsobit se tak vycházejícímu slunci.

Ovládat žárovku Tapo L510E – ať už jednu jedinou nebo více kusů – je možné samozřejmě i na dálku.  Pomocí aplikace Tapo si tak například před návratem z práce nebo z večírku můžete rozsvítit už dopředu a nemusíte potmě nahmatávat vypínač.

Tato funkce má i bezpečnostní stránku – světla v domácnosti můžete na dálku ovládat třeba z dovolené, a potenciální zloději si tak nikdy nemohou být jisti tím, zda jste se už vrátili domů nebo jste ještě na cestách. Prostřednictvím aplikace lze také aktivovat režim Pryč (Away Mode), který náhodným rozsvěcováním a zhasínáním simuluje pohyb osob po domě či bytě.

K dalším funkcím patří podpora hlasového ovládání prostřednictvím virtuálních asistentů Google Assistant nebo Amazon Alexa. Díky tomu si při ovládání žárovky (žárovek) můžete snadno uvolnit ruce.

Pro fungování žárovky Tapo L510E nepotřebujete dokupovat žádný speciální hub. Stačí ji jen připojit k domácí Wi-Fi síti. Díky pokročilým technologiím navíc uspoříte energii nejen oproti konvenčním žárovkám, ale dokonce i oproti běžným LED světlům. 

Klíčové vlastnosti žárovky Tapo L510E:

  • Plánování a časovač: Snadné nastavení prostřednictvím mobilní aplikace Tapo pro Android a iOS.
  • Stmívatelná: Různé úrovně osvětlení pro různé příležitosti.
  • Snadné připojení: Stačí jen domácí Wi-Fi, žádný hub navíc nepotřebujete.
  • Režim Pryč: Náhodné rozsvěcování a zhasínání domácnosti pro zmatení případných zlodějů.

Více informací o produktu naleznete zde:

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/smart-bulb/tapo-l510e/

Fotografie produktu jsou k dispozici zde:
https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157714751790821 

O společnosti TP-Link

TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa.
Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení
vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 3G routery, ADSL modemy, powerline adaptéry pro sítě LAN po domácím elektrickém vedení, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.

Technická podpora k produktům společnosti TP-Link je v provozu na e-mailech podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 245 008 103