Mesh systém Deco M3 pokryje celou domácnost stabilním připojením

Česká republika, Praha – 18. června 2020 – Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, přichází na trh s novinkou v podobě Wi-Fi Mesh systému Deco M3, jenž dokáže eliminovat slabý signál v okrajových částech bytu či jiného prostoru a nabídne plynulý a nepřerušovaný on-line zážitek v okruhu až 325 metrů čtverečných.

Základní sada bohatě postačí

Základní sada Wi-Fi Mesh systému TP-Link Deco M3 obsahuje jeden router Deco M4R v kombinaci s dvojicí extenderů (opakovačů) Deco M3W, díky čemuž může tato sada určená pro evropské trhy pokrýt plochu až 325 metrů čtverečných. A kdybyste náhodou potřebovali ještě větší pokrytí, není problém dokoupit více jednotek a domácí či kancelářskou síť si tak jednoduše rozšířit dalším extenderem, který pouze zapojíte do elektrické zásuvky.

Sjednocení celé domácí sítě
Díky pokročilé technologii Deco Mesh Technology si doma vytvoříte sjednocenou síť s jediným síťovým názvem (SSID) a heslem. Při pohybu v rámci připojeného prostoru vyhledává vaše koncové mobilní zařízení v reálném čase vždy ten nejvhodnější extender s právě nejsilnějším signálem. Navíc při přechodu mezi místnostmi nebo dokonce patry ani nepoznáte, že se váš smartphone nebo tablet právě napojil na jinou Mesh jednotku.

Rychlé a stabilní připojení

Mesh sada TP-Link Deco M3 nabízí maximální rychlost přenosu dat do 1 167 Mb/s pro rychlé a stabilní připojení kdekoliv v rámci domácnosti, a navíc bude spolupracovat s prakticky jakýmkoliv poskytovatelem internetového připojení (ISP) a modemem. I v sítích, na které jsou kladeny velké nároky, dokáže sada Deco M3 nabídnout připojení bez odezvy až pro stovku zařízení.

Bezpečnost vždy až na prvním místě
U Mesh systému TP-Link Deco M3 byl kladen důraz také na bezpečnost, kterou v tomto případě zajišťují robustní funkce rodičovské kontroly s možností vytvoření uživatelských profilů pro jednotlivé členy rodiny, filtrováním skupin webů, časovými limity a dalšími funkcemi. K dispozici je také možnost vypnutí internetu ve stanovenou dobu, například ve chvíli, kdy se má rodina společně sejít k večeři a vy nechcete, aby vás u jídla něco rušilo. Správu těchto a dalších funkcí můžete jednoduše realizovat prostřednictvím mobilní aplikace Deco. Celý systém pak můžete spárovat s virtuální asistentkou Amazon Alexa pro snadné ovládání prostřednictvím hlasových příkazů.

Klíčové vlastnosti Mesh systému TP-Link Deco M3:

  • Vysoká rychlost a nízká latence: Dokonce i při těch datově nejnáročnějších on-line aktivitách nebudete ztrácet nervy. Celkem 1 167 Mb/s ve dvou pásmech postačí i pro více souběžně připojených zařízení.
  • Jednotná síť: Sjednocená síť zajistí plynulejší připojení k internetu odkudkoliv z pokrývaného prostoru.
  • Důraz na bezpečnost: Rozšířené funkce rodičovské kontroly vám dodají klid na duši.
  • Snadné nastavení: Spolupráce s mobilní aplikací Deco pro Android a iOS.

Více informací o produktu naleznete zde:

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-m3/

Fotografie produktu jsou k dispozici zde:
https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157714766738392 

O společnosti TP-Link

TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa.
Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení
vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 3G routery, ADSL modemy, powerline adaptéry pro sítě LAN po domácím elektrickém vedení, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.

Technická podpora k produktům společnosti TP-Link je v provozu na e-mailech podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 245 008 103