Populární shoot’n’loot hra Vigor vstupuje do své čtvrté sezóny

Praha, 18. června 2020 – České herní studio Bohemia Interactive s radostí oznamuje, že do populární shoot’n’loot hry Vigor přichází nová sezóna s názvem „Warlords“. Ta nabídne nový týmový mód, různorodější zbraňový arzenál nebo detailnější úpravu vzhledu postavy. 

Boj o přežití v poválečném Norsku opět nabude na rozmanitosti. Hráči si mohou nově aplikovat facepainty a tím svou postavu ještě více odlišit a přizpůsobit dle své fantazie. Nový vzhled lze ihned využít v novém týmovém módu Elimination, kde se postaví dva týmy po 5 hráčích proti sobě a bude záležet na každém kroku, který rozhodne o vítězství. 

S updatem do hry přichází i nový hratelný charakter. Warlords jsou vůdci herního režimu Elimination a dokonale splývají s prostředím. Dokáží taktéž přivolat smrtící mortar strike a vše tak rychle ukončit. K ruce jim nadále bude rozšířený seznam zbrání včetně těžkého kulometu M249, samopalu Bugle F1 nebo nože pro boj zblízka.

Dále se v novém updatu zapracovalo na Comm Station, možností kompletace kolekce zapalovačů a vyladění celého chodu hry.

Link na trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=XW46ravxIEY&feature=youtu.be

Press centrum: 

https://vigorgame.com/press/40

O hře Vigor

Vigor je free to play exkluzivní shoot ‚n‘ loot hra, ve které si hráči staví svůj Shelter (úkryt). Již přes 4 500 000 hráčů se prošlo po malebných, ale nebezpečných krajinách poválečného Norska. Vigor si můžete vyzkoušet zdarma na Xbox One a brzy i na Nintendo Switch.

Více informací o Vigor: vigorgame.com

Follow na Twitter

Like na Facebook

Zkuste hru zdarma na Xbox