Rheinmetall získal zakázku na stavbu průmyslového závodu za 13 milio

Rheinmetall Denel Munition, dceřiná společnost Rheinmetall Group, získala v Jihoafrické republice zakázku na stavbu průmyslového závodu ve výši 13 milionů eur (v přepočtu 345 milionů korun). Smlouva zahrnuje modernizaci stávajícího výrobního zařízení pro zavedeného a dlouhodobého zákazníka. Vzhledem k termínu zahájení výroby má být projekt dokončen v roce 2021. Díky svým vysoce rozvinutým schopnostem v oblasti strojírenství umožňuje společnost se sídlem v Jihoafrické republice zákazníkům a partnerům ve více než 30 zemích z celého světa vyrábět širokou škálu střeliva a demilitarizovaných produktů bezpečně a efektivně.

Těší nás, že dokážeme splnit požadavky partnerů na přenesení výroby do cílové země. To posiluje naše dlouhodobé vztahy se zákazníky z celého světa,“ vysvětluje Jan-Patrick Helmsen, generální ředitel společnosti Rheinmetall Denel Munition.

Divize Plant Engineering společnosti Rheinmetall Denel Munition disponuje celosvětově uznávaným know-how v oblasti navrhování, instalace a uvádění průmyslových výrobních závodů do provozu. Kromě toho nabízí Rheinmetall Denel Munition školení v oblasti technologie výbušnin, jejich vlastností a bezpečném zacházení. Společnost tak poskytuje cenné služby v oblasti vojenských a komerčně využívaných výbušnin. Tuto kompetenci podporuje celosvětová reputace společnosti Rheinmetall jako výrobce střeliva a souvisejících systémů a technologií.