Novinky a zajímavosti v AppGallery

Rádi bychom vás informovali jak se dále rozvíjí Huawei AppGallery, klíčový nástrojem pro růst mobilního ekosystému společnosti Huawei. Vybrali jsme několik aplikací, které jsou v AppGallery nově a také ty, které jsou zajímavé pro české uživatele.

Seznam.cz – mezi nejnovější přírůstky patří aplikace z portfolia zásadní společnosti českého internetového prostředí, která se stala strategickým partnerem Huawei na poli vyhledávačů v Česku. Seznam poskytuje kromě vyhledávání i své zpravodajské aplikace, e-mail nebo oblíbenou aplikaci Mapy.cz

Windy.com – aplikace určená na sledování počasí a jeho předpovědi, ke kterým využívá vlastní algoritmy. Aplikaci důvěřují profesionální piloti, surfaři, rybáři, nadšenci a dokonce i vlády a týmy záchranářů.

Alza, CZC.cz, Heureka – ani české e-commerce platformy nezaváhaly a přidaly se do AppGallery velmi brzy po spuštění, aby zůstaly dostupné pro co nejširší okruh uživatelů a potenciálních zákazníků.

Bakaláři OnLine – Aplikace pro komunikaci mezi učiteli, žáky a rodiči. Umožňuje průběžnou kontrolu studijních výsledků a další agendy spojené se studiem na základních a středních školách.

Komerční banka, Richee, Česká spořitelna, Raiffeisenbank – vývojáři bankovních a dalších finančních aplikací také přispěli svou troškou do mlýna a buď již vydali nebo brzy plánují vydání svých aplikací.

Mezi další aplikace atraktivní pro české uživatele a dostupné na AppGallery patří CSFD.cz, Livesport, Tipsport, Tesco, Youradio a brzy se mají přidat i Česká pošta, DámeJídlo.cz, Avast či České dráhy s aplikací Můj vlak..

Od zahraničních vývojářů se v AppGallery nabízí mezi stálicemi například Bolt nebo strategická hra Game of Thrones.

V neposlední řadě se také každým dnem rozšiřuje nabídka aplikací, které umožňují měnit tapetu telefonu, a to jak statickými obrázky, tak i pohyblivými variantami – tady si přijde na své opravdu každý, protože stovky různých aplikací poskytují tisíce obrázků a srovnatelné množství vyzváněcích melodií. Zapomínat nesmíme ani na nespočet různých dalších aplikací launcherů a balíků ikon, kterými si můžete dotvořit vzhled telefonu přesně podle vašich představ.