BILLA spouští BILLA BONUS CLUB s ještě výhodnějšími slevami

 

  • BILLA Bonus Club projde letos nejvýznamnější změnou od svého spuštění
  • Kromě již zavedených benefitů získají členové BILLA Bonus Clubu možnost nakupovat až 700 produktů za snížené klubové ceny
  • BILLA zároveň spouští soutěž o 30 elektrokol a 1 000 dárkových poukázek v celkové hodnotě 500 000 Kč. Novinky podpoří masivní kampaň

 

Věrnostní program společnosti BILLA, který patří mezi nejstarší na českém trhu, prochází nejvýznamnější transformací od svého spuštění v roce 2000. Výraznou změnou bude pro zákazníky zjednodušení registrace. Hlavní výhodou bude trvalé zlevnění až 700 produktů pro členy klubu, které budou nově označeny zelenou cenovkou s logem BILLA Bonus Club a speciálním stopperem „Klubová cena“. 

Proces registrace do BILLA Bonus Clubu a výroba karet, ktera dosud trvala až 7 týdnů, budou nahrazeny novým způsobem. Zákazníci se budou moci nadále registrovat přímo v prodejně prostřednictvím přihlášek, jejichž součástí budou i plastové nepersonifikované BILLA karty. Nově bude možné se registrovat i online v rámci aplikace „BILLA Czech“, která je ke stažení v Apple Store nebo Google Play. Registrace bude rovněž možná přes webové stránky http://www.billa.cz v sekci Bonus Club. 

Výhody členství 

Hlavní výhodou členství jsou slevy až na 700 produktů, které zákazníci naleznou v regálech prodejen společnosti BILLA. Tyto produkty budou nově označeny zelenou cenovkou s logem BILLA Bonus Club a speciálním stopperem „Klubová cena“. Členové klubu budou moci rovněž uplatňovat narozeninovou slevu ve výši 10 % na celý nákup, využívat slevy na zboží z  kampaní společnosti BILLA nebo na sortiment od partnerů. Body na kartě bude možno využít i při zakoupení zájezdů z nabídky BILLA Travel a získat tak výhodnější nabídku. V neposlední řadě dostanou členové BILLA Bonus Clubu při předložení karty zdarma zákaznický časopis Gusto, který společnost vydává 4x ročně. 

Velká soutěž o elektrokola a poukázky

Kampaň k novému BILLA Bonus Clubu bude provázet atraktivní soutěž o 30 elektrokol Cruissis                                                  a 1 000 dárkových karet na nákup v BILLA v celkové hodnotě 500 000 Kč. Soutěž̌ startuje 15. července a končí 15. září 2020. 

Sběr bodů

Sběr bodů bude probíhat klasicky po předložení karty nebo naskenováním karty v telefonu při placení. Při každém nákupu od 50 Kč získá zákazník 1 BILLA bod. Další body budou automaticky přičítány za každých dosažených 50 Kč při nákupu. Registrovaní online budou moci požádat                     i o plastovou kartu, pokud ji preferují. Stav bodů na kontě nebo informace o slevách či novinkách bude možné sledovat přímo ve stažené mobilní aplikaci nebo na webových stránkách http://www.billa.cz. 

Noví členové už nebudou mít na kartě uvedené své jméno. Již vydané karty se jménem zůstávají platné, zákazníci je nemusí měnit. To platí i pro stávající rodinné karty, které zůstávájí i nadále v platnosti, nicméně o nové si již nepůjde požádat. Nicméně pro všechny členy bude důležité, aby se přihlásili elektronicky a zkontrolovali si své údaje. Bez kompletních údajů se nebudou moci účastnit soutěží.

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši přes 34 mld. Kč (2019), s 235 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA Naše bio, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy či Clever. 

Více informací na: http://www.billa.cz

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 693 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků. 

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených. 

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorfu provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy.