Stejný styl, stejný výkon, jen jiné provedení – Dell představil XPS Desktop

Praha, 17. července 2020 – Po květnovém představení nejnovějších notebooků XPS nyní Dell nabízí stejný výkon a styl také ve stolním provedení. Rodina XPS se rozrůstá o nový model XPS Desktop. Spolu s ním přichází na trh i tři nové monitory Dell S-Series.

XPS Desktop, výkonný a účelný 

Zcela přepracovaný XPS Desktop se vrací jako dosud nejvýkonnější systém XPS, jaký kdy Dell postavil. Je vybavený výkonnými komponentami včetně nejnovějších procesorů Intel Core 10. generace (až do i9K) a grafických karet až do NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER, aby byl připravený na výpočetně náročné úlohy, kreativní práci, hry i virtuální realitu.

XPS Desktop nabízí mimořádně vysoký výkon v ještě menším prostoru než předchozí generace (19 l oproti 24 l) a umožňuje modernizaci či rozšíření bez použití nástrojů.  Obsahuje 500W zdroj pro napájení grafické karty s příkonem až 225 W, čtyři pozice pro pevné disky a tři rozšiřující pozice. Konstruktéři Dellu celý systém navrhli s ohledem na maximalizaci výkonu a průtoku vzduchu otevřenou architekturou. Teplotní poměry zlepšuje chlazení regulátoru napětí, strategické rozmístění větracích otvorů a vysokootáčkové ventilátory, které zajišťují patřičný průtok vzduchu.

Design XPS desktopu je ověřený amatérskými tvůrci obsahu v rámci programu NVIDIA RTX Studio a je vybavený ovladači NVIDIA Studio. Poskytuje výkon a spolehlivost, jaké jsou potřeba k realizaci jakéhokoli domácího tvůrčího projektu. Vybrané konfigurace nesoucí označení „Creator Edition“ jsou určené těm, kdo se chtějí hlouběji věnovat tvorbě digitálního obsahu – fotografii, grafickému designu, skládání hudby a dalším tvůrčím činnostem.

XPS Desktop přebírá některé uživatelsky oblíbené designové prvky nových notebooků XPS 13, XPS 15 a XPS 17. Jde například o moderní minimalistický vzhled nebo barevnost – světlá barva Mineral White nebo tmavá Night Sky, díky kterým dokonale zapadne do každého domácího i kancelářského prostředí.

Nové monitory řady S

Dell přichází také s novými monitory řady S v elegantním novém designu v barvě Platinum Silver, s úhlopříčkou od 27 do 32 palců, s integrovanými reproduktory, pokrytím 99 % barevného prostoru sRGB a technologií AMD FreeSync. Poslouží stejně dobře ke sledování streamovaných pořadů, oddechovým hrám nebo v domácí pracovně.

Zakřivený 4K monitor Dell S3221QS nabízí ostrý a hluboký obraz. Mimořádný vizuální zážitek doplňuje kvalitní ozvučení v podání dvou integrovaných 5W reproduktorů. Těm, kdo hledají dokonalejší zobrazení při domácí kreativní práci, je určený 4K monitor Dell S2721QS a QHD monitor Dell S2721DS, oba vybavené IPS displeji, které nabízí živé barvy z každého úhlu. 

Vůbec poprvé je nyní u monitorů řady S po dobu záruky k dispozici služba Dell Premium Panel Exchange, která zajistí, že vadné pixely nebudou kazit zážitek z dokonalého obrazu.

Komplexní podpora ekosystému Dell PC

Nejlepší zábava nebo práce nezávisí jen na hardwaru – důležitou součástí jsou i software, podpora a služby od společnosti Dell. Proto Dell Technologies poskytuje zákazníkům nepřetržitou telefonickou podporu, automatizovanou detekci problémů a servis u zákazníka na základě předchozí diagnostiky na dálku. Další informace o službách podpory Dell Premium Support Plus a dalších službách naleznete zde.

Další zdroje

 

 

O společnosti Dell Technologies

Dell Technologies pomáhá organizacím a jednotlivcům budovat svoji digitální budoucnost, transformovat způsob, jakým pracují, žijí a hrají. Společnost poskytuje a dodává zákazníkům nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio technologií a služeb, aby dokázali úspěšně konkurovat v dnešní éře dat.