Nová řada televizorů Philips Performance Series přichází do prodeje

Praha, 3. srpna 2020 – Společnost Philips TV & Sound uvedla na český trhu novou sérii 8500 označenou jako Performance Series. Televizory této řady se vyznačují vyváženým poměrem cena/výkon. Nabízejí divákům ty nejžádanější televizní atributy za rozumnou cenu – rozlišení 4K, podporu HDR, chytré funkce, třístranný Ambilight a široký výběr úhlopříček. K dostání jsou již nyní od 16 990 Kč.

Zaměřeno na většinového diváka

Společnost Philips TV & Sound zaznamenala velký úspěch s loňaskou řadou Performance Series 7304, která se stala nejprodávanější řadou televizorů Philips roku 2019. V letošním roce na ni navazuje série 8500. Jedná se o střední třídu televizorů, která nabízí ve své cenové hladině vysokou obrazovou kvalitu, nejžádanější funkce a technologie. Představuje ideální volbu pro zákazníky, kteří hledají výhodný televizor na pomyslném středu mezi těmi nejnižšími řadami na jedné straně a špičkovými OLED přístroji na straně druhé.

Televizory Philips 8500 nabízí:

 • Rozlišení 4K 
 • Direct LED podsvícení
 • Široký barevný gamut 90 %
 • Maximální svítivost 400 nitů
 • Obrazový procesor P5, který vylepšuje výslednou kvalitu obrazu z jakéhokoli zdroje 
 • Podporu HLG, HDR10, HDR10+ a Dolby Vision
 • Technologii Micro Dimming PRO, která optimalizuje kontrast na základě okolního osvětlení
 • Systém Natural Motion, který zajišťuje plynulý obraz i při scénách s rychlým pohybem 
 • 20W zvuk a podporu formátu Dolby Atmos
 • DTS Play-Fi – propojený audio ekosystém v celém domě
 • Třístranný Ambilight
 • Chytré funkce a aplikace operačního systému Android TV ve verzi 9 (Pie)

Nadstandardní LCD televizor

Společnost TP Vision vybavila sérii 8500 těmi nejlepšími technologiemi, které pro tento rok v oblasti LCD televizorů nabízí. Podsvícení Direct LED společně s technologií Micro Dimming PRO zajišťují perfektní homogenitu podsvícení. Díky podpoře většiny hlavních formátů HDR, jako je HLG, HDR10, HDR10+ a Dolby Vision, si diváci vychutnají dokonalý kontrast, ve kterém se neztratí ani ty nejjemnější detaily, ať už v jasně osvícených nebo naopak temných scénách. O vylepšení obrazu z jakéhokoli zdroje se již tradičně stará patentovaný obrazový procesor P5 z dílny TP Vision. 

Díky podpoře funkce platformy DTS Play-Fi bude možné mezi sebou bezdrátově propojit nové televizory a audio výrobky Philips. Uživatel tak v domácnosti snadno vytvoří jednoduše ovladatelný audio systém pro streamování hudby složený z více produktů.

Hráče konzolových her jistě potěší informace o velmi slušném input lagu 20 ms, který dovoluje si vychutnat rychlé akční, závodní či sportovní hry s téměř nepostřehnutelným zpožděním mezi reakcí ovladače a televizoru.

U této série nemůže chybět tradiční konkurenční výhoda televizorů Philips – Ambilight v třístranném provedení, který jedním z nejčastějších důvodů ke koupi televizoru právě této značky.

Široký výběr produktů

Všechny modely Performance Series zaujmou již na první pohled svým elegantním designem a zpracováním. Televizory budou k dostání ve třech provedeních. Modely řady 8505 a 8535 jsou vyrobené v základním matném stříbrném designu rámečku a stojanu. Speciální provedení modelu 8545 bude mít rámeček a stojan chromovaný. 

Zatímco modely 8505 a 8545 budou mít základní ovladač s ovládacími prvky na jedné straně, ovladač série 8535 bude mít na straně druhé také QWERTY klávesnici pro snadnější zadávání textu. 

Performance Series nabízí široký výběr úhlopříček – 43, 50, 58 a 65 palců se středovým otočným stojanem, a 70 a 75 palců s nožičkami po stranách, které zajišťují větší stabilitu. Většina televizorů je k dostání již nyní, a to již od 16 990 Kč. 

Fotografie: https://tpvision.datadwell.com/share/DOlC4GPfx1/ananke 

O společnosti TP Vision

TP Vision Europe B.V. (TP Vision) je společnost registrovaná v Nizozemsku se sídlem v Amsterdamu. Stoprocentním vlastníkem společnosti TP Vision je skupina TPV Technology Limited (TPV), světový lídr ve výrobě monitorů a televizorů. 

Společnost TP Vision je klíčovým hráčem v oblasti spotřební elektroniky zaměřeným na audiovizuální zábavu. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, Jižní Americe, Indii a vybraných státech Asie a Tichomoří a na audio produkty po celém světě. V TP Vision spojujeme silnou značku Philips s vlastním produktovým vývojem a tvorbou designu, obchodní strategií a průmyslovými zkušenostmi TPV. Naší vizí je vytvářet produkty, které spotřebitelům poskytnou prvotřídní zvukový i vizuální zážitek.

###

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte https://www.tpvision.com/image-library/

Sledujte nás také na sociálních sítích: 


Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate 
Instagram: https://instagram.com/philipstvs