Lokální kolo soutěže Next Image 2020 zná své vítěze

Společnost Huawei vyhlásila vítěze lokálního kola fotografické soutěže Next Image 2020.

Už nyní se můžete přihlásit svým účtem Huawei na stránky soutěže a zjistit, zda jste mezi vítězi. Na výsledky celosvětového kola si ještě chvíli počkáme.

Do konce července 2020 jste měli možnost se zapojit do největší celosvětové fotografické soutěže Huawei Next Image a v pěti kategoriích posílat své snímky pořízené fotoaparáty v chytrých telefonech Huawei. Lokální porota měla několik dní na to, aby vyhodnotila příspěvky do soutěže a už teď na stránkách https://consumer.huawei.com/cz/community/ zjistíte, zda jste vyhráli chytrý telefon Huawei a možnost prezentovat své výtvory v rámci mobilní aplikace Motivy – aplikace od Huawei pro stahování tapet, ikon a fontů v chytrých telefonech. Jakožto vítězové budete mít možnost zařadit tam své výtvory. Prezentace oficiálními kanály Huawei je pro vás ideální příležitostí, jak si rozšířit publikum.

Oficiální vyhlášení výsledků celosvětového kola soutěže proběhne v polovině září, datum bude ještě upřesněno a proběhnou také výstavy nejlepších děl z celé soutěže.

Nezapomeňte si tedy už dnes ověřit, jestli jste se přes noc nestali slavnými.