Poznejte dokonalou náhradu za váš moto g6 play – moto g8 power lite

Moto g6 play byl oficiálně představen v dubnu 2018 a nyní se majitelé tohoto telefonu konečně dočkali vhodné náhrady. Poznejte moto g8 power lite!

Statistiky ukazují, že většina majitelů smartphonů se rozhodne změnit svůj model po 2 letech, a proto se společnost Motorola rozhodla poskytnout adekvátní náhradu všem uživatelům moto g6 play.

Pokud uvažujete o koupi nového modelu smartphonu, moto g8 power lite je ideální následník moto g6 play.

Tak, jako moto g6 play, moto g8 power lite přináší řadu aktualizací týkajících se specifikací, které se uživatelům, jež uvažují o výměně svého starého telefonu, budou líbit. A nejlepší ze všeho je, že moto g8 power lite nedělá kompromisy ve vlastnostech telefonu s cílem nabídnout velmi příznivou cenu.

Prvním velkým vylepšením je výrazně větší displej, který se rozšířil z 5,7 palce na 6,5 ​​palce a nyní nabízí vyšší rozlišení na úrovni 1600 x 720 pixelů.

Druhá důležitá změna se nachází pod obrazovkou. Moto g8 power lite má rychlejší 8-jadrový procesor MediaTek Helio P35, který nahrazuje starou 4-jadernou jednotku.

Aby každá aplikace pracovala dokonale, má moto g8 power lite i 4 GB LPDDR4 RAM, která je spárovaná s 64 GB vnitřní paměti pro vaše oblíbené filmy, televizní pořady, hudbu a fotografie. Pokud se vám stále zdá, že vám chybí paměťový prostor, můžete jej kdykoliv rozšířit na 256 GB pomocí microSD karty.

Všechny, kteří milují fotografii, potěší nový kamerový systém se 3 senzory.

Pokryjte všechny své potřeby telefonem, který je vybaven všestranným kamerovým systémem. Trojitý kamerový systém smartphonu motorola g8 power lite dokáže zachytit ostřejší fotografie, neuvěřitelné záběry zblízka a krásné portréty. Použijte hlavní 16-megapixelový fotoaparát s rychlým zaostřením na snímání ultra rychlých snímků. Fotoaparát Macro Vision, se kterým se dostanete k fotografovanému objektu až 4x blíže jako v případě normálního objektivu, a hrajte si i s hloubkou ostrosti pro vznik dokonalých portrétů.

Toto vše je poháněno obrovskou 5000 mAh baterií, která vám umožní 3 dny používání bez nutnosti nabíjení telefonu.

Nyní můžete přehrávat hudbu více než 100 hodin nebo sledovat oblíbené televizní pořady a filmy bez přerušení až 19 hodin – moto g8 power lite vám dává jistotu dělat všechno, co chcete, protože vždy budete mít k dispozici dostatek energie dělat to, co jste si představovali.

Všichni, kteří berou bezpečnost telefonu vážně, mají k dispozici snímač otisků prstů, který chrání jejich vzácné údaje. Samotný telefon je i vodě odpudivý.

Moto g8 power lite je ideální volbou pro všechny majitele g6 play, kteří uvažují o koupi nového telefonu a nevyžadují nic jiného, než to nejlepší v této třídě smartphonů.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 57 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro miliony zákazníků z celého světa. Pro více informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedInuFacebookuTwitteruInstagramuWeibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.