Philips TV získává dvě ceny EISA za jedinečné mnohaleté úsilí

Televizory OLED společnosti TP Vision pokračují ve vítězném tažení za získáváním cen

 

  • 55″ OLED805 získala ocenění EISA Best Buy OLED TV 2020–2021 Award

 

  • 65″ OLED+935 získala ocenění EISA Home Theatre TV of the Year 2020–2021 Award

Praha, 17. srpna 2020 – Společnost TP Vision – Philips TV – prosazovala technologii OLED od jejích úplných počátků, většinou v kombinaci s výkonným procesorem P5 společnosti TP Vision a exkluzivní technologií Ambilight, což vždy přinášelo ohromující výsledky.

Televizory Philips OLED trvale ustavují nové standardy kvality obrazu a zvuku na trhu prémiových televizorů a získaly za toto úsilí řadu ocenění. Žádné z nich ovšem není tak prestižní jako ceny EISA. S vyhlášením výsledků EISA v roce 2020 může společnost TP Vision nyní prohlásit, že vyhrála čtyřikrát za sebou kategorii Best Buy OLED a třikrát za sebou kategorii Home Theater TV.

EISA (Expert Imaging & Sound Association) je za svou téměř čtyřicetiletou dobu existence spjatá se světovými technologickými guru spotřební elektroniky z 29 zemí a 55 předních odborných časopisů. Letos vybrala pro svou vysoce vlivnou cenu EISA novou vlnu inovativních a špičkových produktů. 

Komise EISA uvedla k výběru 55OLED805 v kategorii Nejlepší nákup OLED TV (EISA Best Buy OLED TV 2020–2021) pro období 2020–2021 toto:

„Evoluce i revoluce u nového televizoru střední třídy Philips OLED přenáší inteligentní funkce systému Android a podporu univerzálního HDR ze své předchozí generace, ale debutuje značně vylepšeným zpracováním obrazu. Výsledkem úsilí je 4K HDR displej, který posouvá podání obrazu a umožní tak získat to nejlepší z digitálních zdrojů. Vylepšení procesoru P5 společnosti TP Vision vycházející z AI (Artificial Intelligence) zvyšují ostrost, živost barev a čistotu u pohyblivých scén – je to jedním slovem skvělý televizor za atraktivní cenu.“

K udělení ceny za domácí kino (EISA Home Theatre TV of the Year 2020-2021 Award) 65OLED + 935, domácího kina roku 2020–2021, uvedli komisaři EISA:

„Vynikající zvuk a dokonalý obraz se spojují v televizi Philips 4K OLED se špičkovou kvalitou designu. Vynikající zvuk pochází u 65OLED+935 z inovativního integrovaného reproduktorového systému 3.1.2 vytvořeného ve spolupráci se zvukovým specialistou Bowers & Wilkins. Čtyřstranný Ambilight pak přidává další úroveň vtažení do děje u domácího kina, které je naprosto podmanivé.“

O společnosti TP Vision

TP Vision Europe B.V. (TP Vision) je společnost registrovaná v Nizozemsku se sídlem v Amsterdamu. Stoprocentním vlastníkem společnosti TP Vision je skupina TPV Technology Limited (TPV), světový lídr ve výrobě monitorů a televizorů. 

Společnost TP Vision je klíčovým hráčem v oblasti spotřební elektroniky zaměřeným na audiovizuální zábavu. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, Jižní Americe, Indii a vybraných státech Asie a Tichomoří a na audio produkty po celém světě. V TP Vision spojujeme silnou značku Philips s vlastním produktovým vývojem a tvorbou designu, obchodní strategií a průmyslovými zkušenostmi TPV. Naší vizí je vytvářet produkty, které spotřebitelům poskytnou prvotřídní zvukový i vizuální zážitek.

###

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte https://www.tpvision.com/image-library/

Sledujte nás také na sociálních sítích: 


Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate 
Instagram: https://instagram.com/philipstvs