OnePlus 8 Pro získal ocenění Nejlepší chytrý telefon roku společnosti EISA za rok 2020–21

Podle ní je OnePlus 8 Pro zařízení, které do smartphonu přináší chytrost 

Praha, 25. srpna 2020 – OnePlus, globální technologická značka, oznámila, že její vlajková loď OnePlus 8 Pro získala prestižní ocenění Best Smartphone 2020-21 od asociace EISA, která sdružuje 61 nejuznávanějších světových časopisů zaměřených na spotřební elektroniku. 

EISA o OnePlus 8 Pro říká: „OnePlus 8 Pro zvedá laťku špičkových smartphonů a ukazuje, jak může vypadat nejmodernější hardwarová technologie, navíc s nádherným designem. Nabízí 120Hz displej a s chipset Qualcomm Snapdragon 865 podporovaným 8 GB nebo 12 GB pamětí RAM přináší do softwaru OxygenOS OnePlus 8 Pro rychlost, stabilitu a konektivitu 5G. Pro doplnění baterie 4 510 mAh má OnePlus svou bezdrátovou technologii Warp Charge 30, která dokáže nabít až 50 % za pouhých 30 minut. Špičkový objektiv na zadním panelu zase vyhoví potřebám těch nejnáročnějších fotografů a videonadšenců. Ze všech těchto důvodů lze říci, že toto zařízení přináší do smartphonu to, co je mu nejvíce vlastní – chytrost“.

„Je nám ctí, že jsme za OnePlus 8 Pro, náš zatím technologicky nejvyspělejší a nejkrásněji navržený vlajkový telefon, získali ocenění EISA za nejlepší chytrý telefon roku,“ řekl Pete Lau, zakladatel a generální ředitel OnePlus. „Ve OnePlus tvrdě pracujeme a zdokonalujeme se, abychom byli schopni nabídnout našim zákazníkům ty nejlepší produkty. A OnePlus 8 Pro je toho důkazem.“

OnePlus 8 Pro je nejnovější ultra-prémiová vlajková loď společnosti OnePlus, která přichází s špičkovým 120Hz displejem a mobilní platformou Qualcomm Snapdragon 865. OnePlus 8 Pro s podporou 5G je vybaven až 12 GB LPDDR5 RAM. Výkonný kamerový systém OnePlus 8 Pro nabízí fotoaparát s rozlišením 48MP osazeným na míru vyrobeným senzorem Sony a ultraširokým objektivem a teleobjektivem s 3x hybridním a 30x digitálním zoomem. 

EISA je největší nezávislou asociací odborníků v oblasti multimediálních technologií na světě a nabízí jedinečný globální pohled na trh spotřební elektroniky. Ocenění EISA poskytují téměř 40 let doporučení ohledně nezávislých nákupů na poli spotřební technologie. Ceny EISA vybírají každoročně odborné skupiny zastupující 61 předních médií z 29 zemí zaměřených na segmenty fotografie, domácího kina, domácího audia, hi-fi, automobilové a mobilní elektroniky a online technologie. 

OnePlus je globální mobilní technologická společnost, jejichž výrobky jsou výzvou pro konvenční technologické koncepce. OnePlus, koncipovaný pod heslem „Never Settle“, vytváří skvěle navržená zařízení s prvotřídní kvalitou provedení a vysoce výkonným hardwarem. Značce se daří rozvíjet silné vazby a roste spolu s komunitou uživatelů a fanoušků.