Panasonic zdokonaluje svůj softwarový komunikační systém. Nově podporuje AWS

Softwarový obchodní komunikační systém Panasonic KX-NSV300 nabízí nyní celou řadu flexibilních instalací a nákladově efektivních možností pro podnikání. Podporuje použití Amazon Web Services.

Praha, 1. září 2020 – Společnost Panasonic zdokonalila svůj softwarový obchodní komunikační systém KX-NSV300. Nabízí řadu snadných instalací a nákladově efektivních možností pro firmy a přidala podporu pro Amazon Web Services (AWS) jako svou první integraci do cloudu.

Systém KX-NSV300 poskytuje firmám funkčnost a flexibilitu nové generace v softwarovém komunikačním systému, který eliminuje potřebu prvotních investic do hardwaru. Nejnovější vylepšení umožňují firmám volit a migrovat mezi třemi verzemi systému v závislosti na jejich uživatelských požadavcích. Panasonic KX-NSV300 ve verzi Small je ideální pro firmy s až 60 uživateli a umožňuje 32 hovorů současně. Verze Medium je určena pro organizace s až 120 uživateli a umožňuje 64 hovorů současně. Verze Large poskytuje služby až pro 300 uživatelů a zvládne 126 hovorů současně. Nejnovější verzi systému KX-NSV300 lze také nainstalovat na jeden virtuální stroj s menšími nároky na kapacitu paměti a nižšími poplatky za nájem.

Kromě firemních a soukromých cloudových instalací, jako jsou datová centra, lze řešení nyní provozovat také u největšího veřejného poskytovatele cloudových služeb, Amazon Web Services.

„Vylepšený systém KX-NSV300 nabízí malým a středním podnikům zvýšenou úroveň flexibility spolu s jednoduššími a levnějšími možnostmi instalace,“ řekl Carlos Osuna, vedoucí obchodního oddělení společnosti Panasonic Communication Solutions. „V cloudových modelech je nyní navíc ještě větší výběr, který mohou zákazníci použít k nasazení řešení s naší první integrací veřejného cloudu na AWS, největšího poskytovatele veřejných cloudových řešení. Jde o první z mnoha integrací do veřejných cloudových systémů, protože zákazníkům nabízíme přechod z hardwaru podnikového komunikačního serveru na spolehlivý a výkonný softwarový komunikační systém společnosti Panasonic, která je v posledních třiceti letech uznávaným lídrem v telekomunikačních systémech.“

Systém KX-NSV300 poskytuje to nejlepší z virtuální obchodní komunikace, a to rychle, jednoduše a při nízkých nákladech. Je kompatibilní s celou řadou telefonních přístrojů Panasonic včetně drátových IP telefonů a bezdrátových terminálů. Implementace KX-NSV300 nemůže být jednodušší díky aktivačnímu klíči produktu, ročním licencím pro uživatele a vzdálené údržbě. Službu lze platit na základě počtu uživatelů ročně, což umožňuje snadné dodržení rozpočtu, nebo jednorázově.

KX-NSV300 lze spravovat na dálku. To umožňuje technickým pracovníkům provádět změny a aktualizace bezpečně odkudkoli a kdykoli.

Maximální flexibilita

Díky bezdrátovému systému s více zónami mohou zaměstnanci přijímat hovory kdekoli v areálu, což zkracuje čekací dobu zákazníka. Během hovoru lze také snadno přepínat mezi stolními telefony a přenosnými zařízeními. Paging DECT pak umožňuje sdílet hovory mezi více účastníky.

Mezi další výhody systému patří:

Podpora více zařízení: Uživatelé chtějí být dosažitelní z jediného čísla, bez ohledu na to, kde a jak komunikují. Se softwarovým komunikačním systémem KX-NSV300 lze jediné číslo přiřadit libovolnému zařízení, ať už je to telefon stolní (SIP nebo proprietární), bezdrátový nebo softwarový (instalovaný na PC nebo mobilním zařízení).

Můj portál: Pomocí webového uživatelského rozhraní „Můj portál“ může každý uživatel využívat vlastní předvolené funkce a upravovat jednotné nastavení zasílání zpráv, aniž by musel být zběhlý v programování nebo znát kódy funkcí.

Smart Desk: Mobilní a vzdálení pracovníci mají k dispozici jedno číslo bez ohledu na to, kde pracují.

Integrovaná sjednocená komunikace: Systém je rovněž propojen s jednotným komunikačním řešením Panasonic UC Pro pro video komunikaci, volitelně obsahuje vestavěnou funkcionalitu call centra a sledování hovorů. Technologie mobilních softwarových telefonů navíc může kombinovat zvukovou a vizuální komunikaci v mobilním zařízení uživatele prostřednictvím aplikace, což umožňuje registraci chytrých telefonů zaměstnanců jako rozšíření společnosti. 

Akreditovaní partneři pro instalaci a podporu softwarového komunikačního systému KX-NSV300 jsou k dispozici po celé Evropě. Další informace naleznete na webu: https://business.panasonic.cz/komunikacni-reseni/kx-nsv300 

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je celosvětovým lídrem ve vývoji inovativních technologií a řešení v oblasti spotřební elektroniky, bydlení, automobilového průmyslu a B2B. Společnost oslavila v roce 2018 sté výročí od svého založení a nyní po celém světě provozuje 528 dceřiných společností a 72 přidružených společností. Za obchodní rok končící 31. března 2020 vykázala konsolidované čisté tržby ve výši 61,9 miliardy EUR. Společnost se zavázala přinášet nové hodnoty prostřednictvím inovací. Své technologie používá k vytvoření lepšího života a světa pro zákazníky. 

Další informace o společnosti Panasonic: https://www.panasonic.com/cz/ 

Informace o kategorii Panasonic Communication Solutions

Panasonic Communication Solutions je obchodní jednotkou divize Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU) se sídlem ve Wiesbadenu (Německo). Komunikační řešení Panasonic nabízí vysoce kvalitní telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci a nemusíte řešit připojení.

Další informace najdete na adrese: https://business.panasonic.cz/komunikacni-reseni/about-panasonic-communication-solutions