Lidl v Karviné se po modernizaci opět otevře zákazníkům

V sobotu 5. září 2020 se po modernizaci opět zákazníkům otevře prodejna v Karviné. Po zhruba šestitýdenní rekonstrukci bude nakupování v prodejně na třídě 17. listopadu zásadně komfortnější. Zákazníci se mohou těšit na vylepšený interiér i zrekonstruované parkoviště. Znovuotevření bude také doprovázet speciální akce s výhodnějšími cenami vybraných produktů.

Prodejna nabídne zákazníkům velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva. Příjemný pocit z nákupu umocní nejen široké uličky, ale také dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu a úsporné LED osvětlení. Vystavené zboží pak dobře vynikne díky barevnému provedení interiéru. 

„Při modernizaci prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce. Návštěvníci se navíc v rámci znovuotevření mohou těšit na výhodné ceny v rámci speciální akce,” okomentovala modernizaci Iveta Barabášová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Kromě interiéru došlo také k venkovním úpravám. Na prodejně byla zrekonstruována vnější fasáda. Současně proběhla i oprava venkovního parkoviště. Několik parkovacích míst je speciálně vyčleněno pro rodiny s dětmi. 

Speciální akce s výhodnějšími cenami vybraných produktů bude probíhat od 7. 9. 2020 do 13. 9. 2020.

Prodejna bude opět otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

www.twitter.com/lidlcz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika