4 způsoby, jak displej smartphonu moto g 5G plus zlepšuje vaši zkušenost

Toto léto představila společnost Motorola v Evropě moto g 5G plus, smartphone, který přináší sílu technologie 5G1 do rukou většímu počtu lidí, aniž bychom obětovali funkce, o kterých víme, že jsou pro lidi nejdůležitější. Motorola tento model nyní uvádí i na český trh. Zákazníci ho mohou zakoupit například v českém Vodafonu. Telefon je připravený na spuštění 5G sítě, které se v širším měřítku blíží. moto g 5G plus nabízí kromě nejrychlejšího připojení špičkové funkce, které jsou pro spotřebitele nejdůležitější, jednou z nich je vynikající displej CinemaVision. 

Od sledování filmů až po scrollování mezi fotografiemi je pro většinu spotřebitelů nezbytností mít smartphone, který dokáže zobrazit obsah krásně a plynule. Naštěstí je náš nový moto g 5G plus největším zařízením moto g vůbec – můžete si tak vychutnat sílu připojení 5G i výhody velkého a kvalitního displeje pro vynikající zážitek.

Toto jsou 4 způsoby, jak může displej moto g 5G plus zlepšit váš každodenní zážitek ze smartphonu:

maximalizována obrazovka pro prohlížení

Pokud máte více času na sledování svých oblíbených filmů nebo televizních pořadů, musíte mít zařízení, které dokáže bezchybně zobrazovat váš video obsah. 6,7-palcový CinemaVision FHD+ displej, kterým disponuje moto g 5G plus, dělá velký dojem – mohutná ultraširokouhlá obrazovka má stejné rozměry, jaké se používají ve filmovém průmyslu, takže váš obsah vypadá bezchybně. Když zrovna nepřehráváte videa, velký displej umožňuje vidět více textu najednou, což je zvláště užitečné při prohlížení webových stránek, kontrole dokumentů nebo při čtení 

e-mailů.

Velký displej v kombinaci s prvky, jako je procesor Qualcomm® Snapdragon™ 765 a připojení 5G zajistí plynulý chod a pocit z obsahu, ale postarají se i o rychlejší, nadupaný a efektivnější zážitek ze sledování.

navržen tak, aby vám pohodlně padl do ruky

Unikátní poměr stran 21:9 smartphonu moto g 5G plus nabízí nádherně efektivní design, snadno a pohodlně se drží a má přizpůsobenou velkou obrazovku. Vyzkoušeli jsme si to u našich spotřebitelů, což ukazuje, že 87% uživatelů upřednostnilo poměr stran 21:9 před jinými konfiguracemi, protože se jim telefon lépe držel a ovládal. To znamená, že i přes velký 6,7-palcovému displeji můžete zařízení stále držet pohodlně v jedné ruce.

Výhody displeje s poměrem stran 21:9 se však netočí jen kolem vzhledu a dojmu. S přibližně dvěma třetinami původní tvorby filmů od Netflix, které jsou natočeny v poměru 21:9, na moto g 5G plus nebudete muset řešit natažený nebo zvětšený obsah.

plynulejší swiajpování, menší zpoždění

Díky obnovovací frekvenci 90 Hz a prakticky bezrámečkového vzhledu vás na moto g 5G plus ohromí zážitek ze sledování. Ať už scrollujete mezi fotografiemi nebo na webové stránce, uvidíte menší rozmazání pohybu a lepší kvalitu obrazu – díky čemuž získáte mimořádně plynulý pohyb a celkově lepší zážitek ze sledování.

Tuto funkci je také možné zapínat a vypínat, abyste šetřili baterii. Kvůli špičkové výdrži baterie v této třídě smartphonů to ovšem není nutné. Baterie s kapacitou 5000 mAh vám ve skutečnosti poskytne pořádný výkon až na dva dny2 bez obav ze zpomalení nebo dobíjení.

lepší a živější vizuální prvky

A konečně, displej moto g 5G plus je vybaven technologií HDR10, která poskytuje ostrý kontrast a krásné živé barvy táhnoucí se od okraje po okraj. To znamená, že všechny fotografie a videa vašich přátel a rodinných příslušníků budou vypadat stejně zřetelně, jako kdyby jste byli přímo u nich. Bohaté barvy, rafinované detaily a ostrý kontrast, které vycházejí z vestavěné technologie HDR10 v telefonu moto g 5G plus si také vysloužili Certifikát Amazon HDR, což znamená že displej splnil přísné požadavky HDR obrazovky, která zaručuje výjimečný zážitek při sledování.

Dostupnost a cena

moto g 5G plus je k dispozici od druhé poloviny července ve verzi se 6 GB RAM a 128 GB úložištěm v ceně 9 999 Kč u vybraných obchodních partnerů včetně českého Vodafonu. Kompletní informace o cenách a specifikace najdete na naší webové stránce

Právní vyloučení odpovědnosti

MOTOROLA, stylizované logo M, skupina MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Google a Android jsou ochranné známky společnosti Google, LLC. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies, Inc. a / nebo jejích dceřiných společností. Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated, registrované v USA a dalších zemích. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.© 2020 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

15G rychlost dostupná s 5G servisním plánem a 5G pokrytím sítě (k dispozici v některých oblastech v roce 2020, rozšiřování později). Telefon je připravený na spuštění 5G, které se v širším měřítku blíží i v Česku. Podrobnosti naleznete u svého operátora.

2Všechna tvrzení o výdrži baterie jsou přibližné a založené na průměrném uživateli testováním v kombinovaném profilu používání (který zahrnuje použití i pohotovostní režim) v optimálních podmínkách sítě. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 57 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky 

a příležitosti pro miliony zákazníků z celého světa. Pro více informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.