Bezdrátově, rychle a tři zařízení najednou

Nová nabíjecí stanice YENKEE YAC 5300 s certifikací Qi a výkonem až 15 W

8. září 2020 – Nabíjení klasickými drátovými nabíječkami pomalu ale jistě končí životnost. Trendem poslední doby je bezdrátovost, a proto značka příslušenství YENKEE přichází na trh s nabíjecí stanicí 3v1 YAC 5300, která umožňuje nabíjení až tří zařízení najednou. Stanice se dodává v bílé barvě a umožňuje nabíjet bezdrátově o výkonu až 15 W. YENKEE YAC 5300 je kompatibilní se všemi zařízením s certifikací Qi. Nabíjecí stanice je ideální pro vlastníky zařízení Apple, kteří využijí možnost nabíjení Apple Watch a Apple Airpods.

Spousty zamotaných nabíječek rozhodně nejsou již v dnešní době potřeba. Časy, kdy uživatel několika různých zařízení musel složitě hledat patřičnou nabíječku k dané elektronice jsou dávno pryč. Nová nabíjecí stanice YENKEE YAC 5300 umožňuje nabíjení až tří zařízení naráz. „To znamená, že majitel iPhoneu, Apple Watch a Airpodů si může nabít všechnu tuto elektroniky na jedné nabíječce,“ upřesňuje Patrik Kočvara, business unit manager YENKEE. Na stojanu jsou totiž tři různá místa určená k nabíjení. První, které zabírá největší plochu, umožňuje bezdrátové nabíjení jakéhokoliv mobilního telefonu s certifikací Qi. Druhým je magnetická ploška pro Apple Watch a třetím je klasický Lightning konektor určený k dodání energie do Apple Airpods. 

Bezdrátově a rychle

Rychlost nabíjení je rovněž důležitým parametrem. Rychlé drátové nabíječky se již stávají běžnou součástí balení nových mobilních telefonů. V případě bezdrátového nabíjení se však rychlost zdaleka nevyrovnává klasické variantě. „U nabíjecí stanice jsme se právě proto zaměřili i na celkový výkon nabíjení. K YAC 5300 je možné připojit adaptér s technologií QuickCharge 2.0, či dokonce 3.0, které dokáže poskytnout výkon až 15 W,“ dodává Kočvara. Samozřejmostí však je, aby telefon podporoval bezdrátové nabíjení o výkonu 15 W a více. 

I nabíječka je součástí interiéru

Nejčastěji nabíjíme svou elektroniku např. na nočním stolku či pracovním stole. Design je v tomto případě velmi důležitou složku, kterou se nevyplatí zanedbat. Nabíjecí stojan YENKEE se nabízí v bílé barvě s leštěným povrchem. Jeho minimalistický vzhled doplněný o nastavitelnou LED signalizaci vkusně doplní každý interiér. „Velmi málo výrobců mobilních telefonů se věnuje zevnějšku svých nabíječek. Přitom je máme neustále na očích. Stojan jsme proto vyrobili v jednoduchém, ale elegantním designu, který působí čistě a nijak neruší,“ doplňuje Kočvara.