Minimum se snoubi s maximem v novem motorola razr 5G

Motorola vás zve zažít inovace zaměřené na styl, které zásadním způsobem mění způsob vaší interakce s telefonem a se světem kolem vás. Seznamte se s motorola razr 5G, novým druhem symbolu módy, který byl vyvinut s cílem zaujmout pomocí ikonického vzhledu a využití plného potenciálu skládacího mechanismu, který poskytuje bezkonkurenční kompaktní možnosti pro mobilní zážitek nové generace.

Základním principem při vývoji zařízení byla přímá zpětná vazba od zákazníků, razr 5G se tak může pochlubit externím displejem Quick View vylepšeným o nové softwarové zážitky. Žádné jiné skládací zařízení na trhu nenabízejí kapesní design a zároveň možnost posílat zprávy, uskutečňovat videohovory a snadno přistupovat k oblíbeným aplikacím se stále zavřeným telefonem. Navíc můžete zažít nejnovější rychlost 5G a nejpokročilejší autoportrétovú kameru vůbec1, a to vše v jedinečném skládacím provedení. razr 5G je kapesní, ale výkonný, minimální, ale maximální.

přehled o všem už na první pohled s displejem Quick View

Dnešní spotřebitelé se nechtějí cítit připoutáni ke svým zařízením, chtějí zůstat v kontaktu, a přitom žít v přítomném okamžiku. Zcela jedinečný design dvojité obrazovky zařízení razr 5G přináší zážitek, který se zaměřuje na tento konkrétní citlivý bod a funguje jinak než ostatní skládací zařízení na trhu.

Quick View displej poskytuje nástroje a informace jednoduchým a intuitivním způsobem, což usnadňuje rozhodování a zkracuje čas strávený bezcílným scrollování.

  • Aktualizovaná navigace gesty umožňuje snadnější přístup k oblíbeným funkcím než kdykoliv předtím. Quick View displej má nyní v dolní části navigační panel, který napodobuje gesta systému Android 10, takže se na domovskou obrazovku můžete snadno dostat pouze svajpem nahoru. Z domovské obrazovky také můžete projít prstem doprava pro rychlý přístup k fotoaparátu nebo přejet prstem doleva pro přístup k novému zásobníku aplikací. Opětovným potažením doleva získáte přístup ke zkratkám, pomocí kterých můžete volat nebo odesílat textové zprávy svým oblíbeným kontaktům.
  • Buďte v kontaktu odpovídáním na zprávy pomocí zkratky hlasové zadávání textu, inteligentní odpovědi nebo zadání delší zprávy na Quick View klávesnici v plné velikosti.
  • K podrobné navigaci máte přístup z upozornění Google Mapy a přístup máte i k vašim oblíbeným hudebním aplikacím, jako jsou Spotify, YouTube Music a Pandora.
  • Navíc technologie NFC umožňuje využívání služby Google Pay v obchodech po celém světě a bezdrátové sdílení obsahu, jako například kontaktů, obrázků a videí s jinými zařízeními.

Dali jsme vám kontrolu přímo do vašich rukou, abyste si přizpůsobili zážitek z Quick View displeje pomocí témat a aplikací, které máte rádi. Předvolili jsme osm aplikací umístěných na panelu aplikací, které s Quick View displejem dobře fungují: fotoaparát, zprávy, kalkulačka, Keep, Google Novinky, Google Home a YouTube. Nicméně, dali jsme vám možnost udělit povolení ke spuštění jakékoliv aplikace na Quick View displeji, abyste si mohli vybrat nejdůležitější položky, ke kterým potřebujete rychlý přístup bez otevření telefonu.

nekonečně schopný, dokonale kapesní

Nový design motorola razr 5G navenek představuje jednoduchost, ale uvnitř se skrývá preciznost a vynalézavost. Zúžená „brada“, snímač otisků prstů na zadní straně a aktualizovaný pant nabízejí estetické a funkční změny založené na zpětné vazbě přímo od spotřebitelů pro snadný zážitek s razr 5G v jedné ruce. Leštěné 3D sklo s hliníkem ze série 7000 poskytuje vynikající a poutavý vzhled ve třech nadčasových a rafinovaných barvách – Polished Graphite, Liquid Mercury a Blush Gold.

Vyklopte razr 5G a odhalte jeho 6,2 palcový Flex View displej. Když držíte nový razr 5G v horizontální poloze, CinemaVision displej s poměrem stran 21:9 vás vtáhne do stejných ultraširokoúhlých rozměrů, jaké používá filmový průmysl. Pokud držíte zařízení svisle, díky úzkému designu ho lze snadno ovládat pouze jednou rukou.

Displej pracuje v harmonii s naším jedinečným designem pantu a jako jediné skládací zařízení nabízí zavírání s nulovou mezerou, což chrání interní displej a udržuje razr 5G ultra-kompaktní. Náš dynamický systém skládání jsme podrobili důsledným cyklem testů překlopení, pádu, změn teploty a jiným namáhavým úkonům, abychom zajistili dlouhou životnost a spolehlivost. Zjistili jsme, že průměrný uživatel skládá razr 40krát denně, zatímco pokročilí uživatelé skládají razr až 100krát denně. Náš cyklus testů skládání ukázal, že razr je navržen tak, aby vydržel až 200 000 skládání, což znamená, že dosažení tohoto počtu skládání by trvalo pokročilému uživateli více než 5 let.2 Odolný povrch chrání zařízení před poškrábáním, zatímco vodoodpudivá bariéra na vnitřní straně chrání před rozlitím, postříkáním či deštěm.3

skutečně rychlá 5G / neuvěřitelná rychlost 5G

V novém motorola razr 5G jsme umístili ty nejmodernější technologie do ještě úhlednější podoby. S 5G sítěmi, které se rychle rozšiřují po celém světě, jste s razr 5G připraveni pro teď i do budoucna.4 Aktualizovaný design „brady“ zmenšuje velikost zařízení a zároveň umožňuje výkon 5G umístěním dvou ze čtyř 5G antén. Vše pohání robustní procesor Qualcomm® Snapdragon™ 765g. S novým razr 5G vám baterie vydrží bez dobíjení v průběhu celého dne.5 

Navzdory složitosti přidané 5G sítě a větší baterii si nová generace zachovává štíhlý a subtilní design, který naši zákazníci a odborníci v oblasti milujÍ.

A close up of a logo

Description automatically generated

fotografie v neuvěřitelné kvalitě, ohromující autoportréty i při slabém osvětlení

Otevřený nebo zavřený, systém kamer tohoto zařízení má skvělé výsledky i v malém balení. Zachyťte ostré a živé fotografie na 48 MPx fotoaparátu6 s technologií Quad Pixel, která poskytuje čtyřnásobnou citlivost při slabém osvětlení. Optická stabilizace obrazu vyvažuje rozmazané obrázky a videa, takže jas a detaily jsou viditelné bez ohledu na osvětlení. Navíc technologie laserového automatického zaostřování v režimu časovač pomáhá fotoaparátu rychle zaostřit na váš objekt. Fotoaparát je ultrarychlý a super přesný, takže vám nikdy neunikne žádný snímek.

Když je telefon zavřený1, 48 MPx kamerový systém6 je nejpokročilejším autoportrétovým fotoaparátem na trhu. Autoportréty získají kreativní vylepšení s režimem fotoaparátu, jako jsou: Skupinový autoportrét, Portrét, Zvýrazněná barva a jiné. Dvojice displejů navíc umožňuje funkce fotoaparátu, které jsou na jiných zařízeních jednoduše nemožné. Kreslený režim fotoaparátu pomáhá udržovat zaostření objektu tím, že zobrazuje zábavnou animaci na displeji Quick View, během toho, jak je aplikace fotoaparátu otevřená na hlavním displeji Flex View. Okamžitá kontrola zobrazí po pořízení ukázku vaší fotografie na Quick View displeji a externí náhled zrcadlí hledáček na Quick View displeji, kde můžete vidět foto před jeho pořízením.

Chceteli se svými autoportréty zažít pohlcující zážitek z celé obrazovky, displej Flex View a interní kamera s rozlišením 20 MPx se hodí i pro videohovory. Nabízejí vám pohlcující zážitek ve vysoké kvalitě, díky kterému se budete cítit ještě více ve spojení s lidmi, na kterých vám záleží.

váš telefon, vaše softwarová zkušenost

S funkcí Mé uživatelské prostředí pracuje váš razr 5G tak, jak chcete. Moje uživatelské prostředí obsahuje všechny vynikající zážitky, které zákazníci poznali a milují, jakož i množství nových funkcí, díky kterým můžete hudbu, videa a hry posunout na vyšší úroveň pomocí vlastních nastavení a pokročilých ovládacích prvků. Uživatelé mohou dokonce vytvářet své vlastní motivy zařízení výběrem z jedinečných typů písma, barev a tvarů ikon, díky nimž bude telefon jedinečný.

Vytvořili jsme nový razr 5G pro ty, kteří chtějí znovu pocítit kouzlo svého mobilního telefonu, což je důkazem našeho závazku posouvat tradiční hranice v oblasti smartphonů vpřed novými a vzrušujícími způsoby.A picture containing lit, table, sitting, dark

Description automatically generated

DOSTUPNOST

razr 5G bude v Česku dostupný na podzim tohoto roku od 39 990 Kč.

Úplné informace o cenách a technické údaje naleznete na naší webové stránce. Obrázky najdete zde (při stahování obrázků nebo videí souhlasíte s našimi licenčními podmínkami).

Právní vyloučení zodpovědnosti 

1 Na základě následující jedinečné kombinace funkcí, kterou nenajdete v jiných telefonech; velká velikost snímače (1 / 2.25 „), velká velikost pixelů Quad Pixel (1.6um), široká clona (f / 1.7), vysoké rozlišení snímače (48MP Quad Pixel), optická stabilizace obrazu a snímač měření vzdálenosti (TOF).

2 Testování prováděné v kontrolovaném prostředí s využitím protokolů na zrychlené testování životnosti; mnoho faktorů, z nichž ne všechny jsou zahrnuty v takovém zkušebním protokolu, ovlivňuje životnost telefonu; kryté standardní omezenou zárukou společnosti Motorola.

3 Voděodpudivý design vytváří bariéru, která pomáhá chránit telefon před neagresivním vlivem vody, například při náhodných vylití tekutiny, potřísnění nebo slabém dešti. Telefon nelze ponořovat do vody ani vystavovat účinkům a tlaku vody či jiných tekutin. Vodoodpudivost může časem zeslábnout. Není voděodolný.

4 5G rychlost dostupná s 5G servisním plánem a 5G pokrytím sítě (k dispozici v některých oblastech v roce 2020, rozšiřování později). Podrobnosti naleznete u svého operátora.

5 Všechna tvrzení o výdrži baterie jsou přibližné a založené na průměrném uživateli testováním v kombinovaném profilu používání (který zahrnuje použití i pohotovostní režim) v optimálních podmínkách sítě. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

6 48 MPx snímač kombinuje čtyři pixely do jednoho velkého čtyřnásobného a vytváří tak fotografii s 12 MPx rozlišením.

Motorola razr 5G se bude v Severní Americe jmenovat „motorola razr“.

MOTOROLA, stylizované logo M, skupina MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Google a Android jsou ochranné známky společnosti Google, LLC. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies, Inc. a / nebo jejich dceřiných společností. Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated, registrované v USA a dalších zemích. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. © 2020 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena. YouTube Music je ochranná známka spoločnosti Google LLC. Pandora je registrovaná ochranná známka spoločnosti Pandora Media, LLC

Spotify je registrovaná obchodná známka of Spotify AB.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 57 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro miliony zákazníků z celého světa. Pro více informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.