OC Šestka otevírá modernizovanou prodejnu Albert

14.9.2020 – Ve středu 16. září se pro zákazníky Obchodního centra Šestka otevře kompletně modernizovaná prodejna Albert. Rozsáhlé rekonstrukce prostorů probíhaly od konce srpna do poloviny září. Zákazníci se mohou těšit na komfortní nakupování v moderní prodejně s novým vybavením, včetně úseků Zdravě s Albertem, Fresh barem s rychlým zdravým občerstvením nebo Albertovým pekařstvím.

Kvalitní a zdravé potraviny budou k dostání formou farmářského tržiště, kde si vybere i ten nejnáročnější zákazník. V Albertu se objeví i široká nabídka nepotravinářského zboží s rozšířeným sortimentem. Nová prodejna Albert v OC Šestka se pyšní vzdušným interiérem a technologiemi šetrnými k životnímu prostředí a nabídne prostor přes 5,000 m2. Obchodní centrum Šestka společně s Albertem lákají na řadu novinek, jako je systém suché páry v oddělení ovoce a zeleniny pro udržení čerstvosti a zabalit svůj nákup mohou do opakovaně udržitelných Frusacků, které jsou vyrobené z kukuřičného škrobu. 

,,Obchodní centrum Šestka je náš dlouholetý partner a proto bylo zcela přirozené, abychom posunuli naše pozitivní zkušenosti na vyšší úroveň a usoudili, že je ten správný čas na to, aby prodejna na Praze 6 prošla značnou evolucí. Neustále pracujeme na vylepšeních našich prodejen, a investujeme tak, aby přinášely zákazníkům pohodlný nákup a zdravou inspiraci. Věříme, že moderní a vzdušný koncept prodejny a skvěle poskládaná nabídka čerstvých i trvanlivých potravin přiláká do centra nové zákazníky a těm stávajícím zpříjemní nakupování.“ uvádí Jaroslav Ibl, Regional Asset & Letting Coordinator Albert.

Modernizaci a novým konceptům svých prodejen se společnost Albert věnuje již od minulého roku. Realizace a proměna prodejny v Šestce vznikla i díky dlouhodobé spolupráci mezi OC Šestkou a společností Albert Česká republika, a realizuje se na základě oboustranné spokojenosti s rozvojem centra, jehož vlastníkem je od roku 2018 společnost Aircraft view Properties a.s.