LAMA Plus získala titul Specializovaný distributor roku 2019

Společnost Lama Plus – specializovaný distributor spotřebního materiálu a počítačových doplňků – získala 1. místo v prestižní anketě ChannelWorld Awards 2019 oceňující nejlepší distributory a výrobce na českém a slovenském trhu v kategorii Specializovaný distributor roku. 

K získání titulu se vyjádřil majitel společnosti Ing. Roman Lamacz: „Velice rád bych touto cestou poděkoval všem českým i slovenským resellerům, kteří nám dali svůj hlas. Je to pro nás důkaz, že svou práci děláme dobře a že naši zákazníci oceňují zejména náš individuální přístup a rodinnou atmosféru firmy. Zároveň je to pro nás výzva, abychom neusnuli na vavřínech. Budeme pokračovat v inovacích, které budou mít společného jmenovatele, a to je zlepšování služeb zákazníkům, ve smyslu sloganu: „Postaráme se o Vás“.“

A dále pokračuje: „Toto ocenění pro nás hodně znamená obzvlášť letos, kdy naše firma slaví 30 let na trhu s IT. Vzpomínám, že v době, kdy jsem firmu zakládal, jsme začínali s pěti lidmi (někteří to s LAMOU táhnou dodnes) v jedné malé kanceláři. Dnes zaměstnáváme více než 120 lidí včetně slovenské a polské pobočky a exportujeme do více než 15 zemí Evropy. Za tu řadu let si firma přirozeně prošla lepšími i horšími časy, vždy jsme se ale dokázali semknout, fungovat jako jeden tým a všechny krize jsme překonali, za což patří všem zaměstnancům velký dík.

Jako další poděkování jsme plánovali uspořádat velkolepou oslavu, kterou jsme kvůli koronavirovým opatřením museli bohužel odložit. Myslím ale, že už nyní můžu prozradit, že pro všechny zákazníky připravujeme speciální dlouhodobou promoakci 30 LAMAzing týdnů, kterou by si neměli nechat ujít. Podrobnosti se dozví již brzy na našich webových stránkách www.lama.cz.“

  1. O společnosti Lama Plus  

Lama Plus s.r.o. je ryze českou obchodní společností. Profiluje se jako komplexní zdroj spotřebního materiálu a doplňků pro IT resellery v rámci evropského kontinentu. Společnost je přímým dovozcem originálních materiálů stejně jako cenově dostupnějších materiálů kompatibilních. Lama Plus je v ČR jediným autorizovaným distributorem výhradně spotřebního materiálu řady předních světových výrobců, např. Hewlett-Packard, Epson, OKI, Brother, Dymo, Kodak, Verbatim, Avacom, Goodram, DataTresorDisc, Apacer, Peach. Svým partnerům nabízí také produkty dalších renomovaných značek – Canon, Lexmark, Xerox, IBM, Konica Minolta, Ricoh, Sharp, Kyocera Mita, Toshiba, aj. Lama Plus je výhradním distributorem kompatibilních produktů Fullmark, UP, baterií Powerton a počítačových doplňků All new, N-Face, E-Blue, Red Fighter, Marvo, LOGO, LED osvětlení Moonlight v ČR a SR a subdistributorem značek Avery Zweckform, Kingston, Polar, Samsung a Xerox.

Distributor Lama Plus prohlubuje svou dlouholetou specializaci na počítačové doplňky a neustále rozšiřuje nabídku herního příslušenství. Vychází tak vstříc všem resellerům, kteří pochopili rostoucí význam gamingu a eSportu. V oblasti, na kterou se zaměřuje, chce být nejlepší, mít široký sortiment periferií různých značek pro profi hráče i pro začátečníky, doplnit ho neméně zajímavým herním nábytkem a nabídnout resellerům přidanou hodnotu, kterou u ostatních distributorů nezískají, a to poradenství specialisty na gaming, který má zkušenosti s působením v jednom z předních herních týmů a dokáže tudíž usnadnit zařazení gaming sortimentu do nabídky i těm resellerům, kteří si v tomto oboru nejsou jistí. Komplexní nabídka distributora je tvořena různými úrovněmi periferií tak, aby si vybral opravdu každý hráč. Portfolio zahrnuje nejen výhradní distribuce značek Marvo a E-Blue, autorizovanou distribuci značky Defender, ale také vlastní značku Red Fighter a dále prémiové značky Razer, Logitech G, Roccat a další významné značky HP Omen, A4Tech Bloody, Redragon či GX Gaming.

Společnost Lama Plus dodává zboží prodejcům, systémovým integrátorům i renomovaným obchodním řetězcům po celé ČR. Firma má své zastoupení také na Slovensku a v Polsku odkud zásobuje země Evropské unie i další státy Evropy (cca 15 zemí). Společnost Lama Plus vystavuje na veletrzích CeBIT, Paperworld, IFA v Německu.

Více informací naleznete na www.lama.cz, www.lama.sk a marvogaming.eu