Panasonic a ProGlove představují robustní řešení pro bezdrátové skenování čárových kódů

Panasonic TOUGHBOOK a inteligentní skenovací zařízení ProGlove jsou základními prvky moderních řešení pro výběr pomocí hlasu pro dodavatelský řetězec.

PRAHA, 15. září 2020 – Společnost Panasonic dnes oznámila partnerství se společností ProGlove, lídrem v oblasti nositelné ergonomické technologie pro průmysl. Partnerství pomůže společnosti Panasonic vylepšit její řešení pro dodavatelský řetězec. Panasonic TOUGHBOOK a ProGlove, dvě z nejodolnějších řešení pro mobilní výpočetní techniku na trhu, společně tvoří samostatné skenovací řešení nebo představují základní prvky řešení pro výběr pomocí hlasu společnosti Panasonic pro dodavatelský řetězec, skladové operace, kontrolu zásob a maloobchod.

ProGlove MARK je první průmyslový inteligentní čtečka pro průmysl s možností nošení v chytrých rukavicích, která upřednostňuje design zaměřený na člověka. Lehký a odolný bezdrátový snímač čárových kódů může zkrátit dobu skenování až o 50 % a snížit chybovost o 33 %. Toto řešení, které obvykle nahrazuje kabelové nebo bezdrátové ruční a prstenové skenery, umožňuje operátorům mít volné ruce a maximální pozornost věnovat dalším úkolům.  Aplikace je vhodná pro statická, semistatická a dynamická pracovní místa ve výrobě a logistice včetně montáže, manipulace s materiálem, vstupní/výstupní kontrolu kvality, výběr a přepravu materiálu.

Řada ProGlove MARK 2 bez problémů zapadá do flexibilního řešení pro výběr pomocí hlasu Panasonic. To kombinuje použití náhlavní soupravy Bluetooth s odolným zařízením TOUGHBOOK N1 nebo tabletem TOUGHBOOK A3, vestavěným snímačem čárových kódů nebo ProGlove MARK 2, s pouzdrem nebo ramenním popruhem a vlastní hlasovou aplikací TOUGHBOOK Omnia.

„V náročném prostředí dodavatelského řetězce, kde je důležitá každá sekunda, je ProGlove ideálním partnerem pro spolupráci s Panasonic TOUGHBOOK,“ říká Jon Tucker, generální ředitel Solutions and Engineering společnosti Panasonic TOUGHBOOK v Evropě. „Společně můžeme poskytnout řešení, která u každého úkolu skenování ušetří několik vteřin a zajistí rychlou návratnost investic.“

Manuel Bönisch, viceprezident pro strategické iniciativy společnosti ProGlove, dodal: „Společnost Panasonic je pro nás ideálním partnerem, který sdílí naši vizi poskytovat robustní, inovativní a uživatelsky přívětivá řešení pro průmysl, která pomohou zajistit efektivnější pracovní prostředí.“

Fotografie produktu najdeze ZDE.

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Naším cílem je, aby spolu technologie neviditelně spolupracovaly a společnosti se tak mohly soustředit pouze na úspěch. Věříme, že by technologie měly především fungovat bez potíží. Podniky uspějí, pokud se budou moc zaměřit pouze na své zákazníky a všechny technologie jim budou nápomocny jako jeden celek. Proto jsme odhodláni vyvíjet produkty a řešení, které jsou tak samozřejmou součástí způsobu práce našich zákazníků, že jsou téměř neviditelné. Je to jako koňská síla v pozadí, která pohání obchodní úspěch. 

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

• Broadcast & ProAV vám umožňuje vyprávět příběh prostřednictvím vysoce kvalitních produktů a řešení, které zajišťují hladký provoz a vynikající poměr ceny a výkonu v rámci celé řady dálkově ovládaných kamer, přepínačů, studiových kamer a ENG P2HD. Řada filmových kamer modelů VariCam a EVA1 zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.

• Communication Solutions nabízí nejlepší telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci, nikoli na připojení.

Computer Product Solutions poskytuje mobilním pracovníkům možnost pracovat kdekoli s řadou odolných notebooků Toughbook, podnikových tabletů Toughpad a elektronických systémů pro prodejní místa (EPOS). Společnost Panasonic byla v roce 2017 evropským lídrem a dosáhla tržního podílu 57 % v prodeji odolných notebooků

• Industrial Medical Vision vyrábí aplikace pro různé segmenty včetně medicíny, biologických věd, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje kompletní kamerové systémy a OEM kamerové systémy a vy tak můžete vidět to, co je lidskému oku téměř neviditelné.

• Security Solutions staví na tradici poskytování záznamů CCTV v průkazné kvalitě. Zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu za všech podmínek díky využití vysoce spolehlivých kamer s pokročilou technologií a systémům pořizování obrazového záznamu. Můžete se tak cítit v bezpečí.

• Visual System Solutions nabízí nejširší řadu profesionálních displejů a projektorů a umožňuje profesionálům v oblasti audia a videa svobodně tvořit. S tržním podílem 39 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource > 5 klm FR17, 3. čtvrtletí, mimo 4K a digitálního kina).

O společnosti Panasonic

Společnost Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji řady elektronických technologií a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, zařízení pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost oslavila 100 let od svého založení. Nyní provozuje 582 dceřiných společností, 87 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 62,5 miliard EUR za rok končící 31. března 2019. Společnost se napříč všemi divizemi snaží s použitím inovací vytvářet nové hodnoty. Díky svým technologiím chce vytvořit lepší svět a lepší život pro své zákazníky. Více o společnosti Panasonic najdete na: https://www.panasonic.com/global