Nová vlajková loď značky OnePlus, telefon OnePlus 8T, bude uvedený na trh 14. října

Praha, 22. září 2020 – Značka OnePlus oznámila termín globálního představení své nejnovější vlajkové lodi – smartphonu OnePlus 8T. Uskuteční se dne 14. října v 16 hod středoevropského času (CET).

Jako vlajková loď značky nabídne tento telefon bezkonkurenční kombinaci silného hardwaru a tenkého softwaru, tedy vysokou rychlost a příjemný plynulý chod. Jde o pokračování série OnePlus 8, řady telefonů vybavených pro 5G sítě, jejíž první zástupce se objevil na trhu počátkem tohoto roku. Nový OnePlus 8 T přinese řadu nových a vylepšených technologií a pozvedne standard OnePlus telefonů na novou úroveň.

„Ve OnePlus neustále hledáme možnosti, jak našim technologicky zdatným uživatelům zpřístupnit nejnovější technologie. A činíme tak hned, jakmile cítíme, že splňují naše vysoké standardy,“ říká Pete Lau, zakladatel a CEO společnosti OnePlus. „S novinkou OnePlus 8T si opět zvyšujeme standard úrovně uživatelského zážitku, a to díky novým funkcím, které hrdě představíme poprvé s přístrojem OnePlus. Jsem si jist, že OnePlus 8T opět překoná očekávání a bude bezkonkurenční vlajkovou lodí.“

Uvedení smatphonu OnePlus 8 T na trh bude možné sledovat on-line na adrese na https://www.oneplus.com/launch, a to 14. října v 16 hodin CET.

O značce OnePlus:

OnePlus je globální výrobce mobilních telekomunikačních zařízení, který nejde cestou zavedených technologických koncepcí. V duchu svého sloganu „Never Settle“ je značka OnePlus tvůrcem zařízení, která se vyznačují dokonalým designovým ztvárněním, prvotřídní výrobní kvalitou a použitím vysoce výkonného hardwaru. Značka OnePlus zakládá svůj úspěch na vytváření silných vazeb se svými fanoušky a roste spolu se svou komunitou. Pro více informací navštivte OnePlus.com, nebo postupujte podle OnePlus na Facebooku, Twitteru, Instagramu, Redditu a YouTube.