Veřejnost vybírá vítěznou skladbu soutěže „O hymnu kurýrů GLS.“

V rámci oslav 15. výročí působení balíkové přepravní společnosti GLS v České republice se společnost rozhodla odměnit kurýry za jejich tvrdou práci jejich vlastní písní a na jaře vyhlásila soutěž o hymnu kurýrů. Zapojit se mohl každý, ať už kapela nebo jednotlivec, stačil nápad na originální text a chytlavou melodii. V soutěži se nakonec sešlo neuvěřitelných 62 skladeb od umělců různých hudebních žánrů. V těchto dnech se rozběhlo veřejné hlasování, které rozhodne o vítězné skladbě, jejíž autor obdrží poukaz v hodnotě 50 000 Kč na nákup hudebních nástrojů a příslušenství u společnosti Kytary.cz. 

Vybráno bylo 12 semifinalistů

Úkolem všech zúčastněných umělců bylo složit co nejoriginálnější skladbu, která bude na konci roku 2020 vyhlášena hymnou kurýrů společnosti GLS v České republice. Zapojit se mohl každý, jedinou podmínkou bylo, že skladba musí obsahovat minimálně dvě sloky a refrén, přičemž v celé skladbě má alespoň jednou zaznít slovo „Gé-eL-eS“. 

V porotě, která z 62 originálních skladeb nakonec vybrala 12 semifinalistů, usedli Filip Černý (vedoucí marketingu Kytary.cz), Zdeněk Neusar (šéfredaktor Frontman.cz), Vojtěch Emmer (obchodní zástupce GLS a člen swingové kapely Bee Band), Jan Zvolský (vítěz hodnocení Nejlepší kurýr GLS roku 2019) a Patricie Rajtolarová (vítězka hodnocení Nejlepší kurýrka GLS roku 2019). Vybraní semifinalisté jsou zveřejněni na webu společnosti a také na Facebooku, kde aktuálně probíhá hlasování veřejnosti o tři nejlepší skladby, které postoupí do finále. Hlasovat může každý, a to do 31. 10. 2020 tlačítkem “like” u konkrétní soutěžní skladby. Do finále postoupí tři skladby s nejvyšším počtem nasbíraných „like“. 

Autoři tří nejlepších skladeb budou poté podrobně představeni na Facebooku společnosti GLS a veřejnost bude moci až do konce listopadu hlasovat stejným mechanismem o vítězi celé soutěže. Ten získá poukaz v hodnotě 50.000 Kč na nákup hudebních nástrojů a příslušenství od partnera soutěže Kytary.cz.

Více informací a možnost poslechnout si 12 nejlepších skladeb naleznete na webové stránce: gls-group.eu/soutez-o-hymnu-kuryru

GLS v České republice a skupina GLS

GLS Czech Republic s.r.o. je dceřinou společností General Logistics Systems B.V. (s centrálou v Amsterdamu). GLS zajišťuje spolehlivé a vysoce kvalitní služby přepravy balíků pro více než 240 000 zákazníků, doplněné logistickými a expresními službami. „Lídr kvality v balíkové přepravě“, to je hlavní motto GLS. Prostřednictvím vlastních a partnerských společností skupina GLS provozuje síť pokrývající 40 zemí. Díky propracované pozemní síti je GLS jedním z předních poskytovatelů balíkové přepravy v Evropě. GLS působí také v Kanadě a na západním pobřeží USA. GLS má k dispozici vice než 70 centrálních a regionálních třídících středisek a více než 1 400 dep. GLS čítá na 19 000 zaměstnanců, na silnicích 28 000 doručovacích vozidel a vice než 4 000 dálkových nákladních vozidel. Ve fiskálním roce 2019/20 dosáhla GLS obratu ve výši 3,6 miliardy EUR a přepravila 667 milionů balíků.