Dokonalý zvuk bez ruchů z okolí. Huawei představil nová sluchátka FreeBuds Pro

Pohodlné nošení, prvotřídní kvalita zvuku a aktivní rušení okolního hluku. To jsou hlavní přednosti nových sluchátek FreeBuds Pro od společnosti Huawei. Díky nim si může uživatel naplno vychutnávat zážitek nejen z hudby, ale i z čistě zprostředkovaných telefonních hovorů. S funkcí aktivního rušení okolního ruchu nebude sebevětší rámus problémem, sluchátka umí zároveň díky třem mikrofonům pouštět zvuk z okolí.

Už na první pohled zaujme stylový design sluchátek, který kombinuje minimalistický vzhled s výrazným celkovým dojmem. Z černého, bílého a stříbrného barevného provedení si vybere každý, ještě působivější jsou ale funkce, jimiž sluchátka disponují.

Vše začíná praktickým tvarem FreeBuds Pro, který kopíruje záhyb ucha a díky tomu sluchátka perfektně padnou. Jejich tvar zároveň umožňuje rovnoměrně rozložit tlak, silikonové špunty zase vhodně usazují zařízení v uchu. Dokonalé nošení bylo umožněno analýzou, která zkoumala například šest různých tvarů ušního boltce. Průdušnost sluchátek zároveň umožňuje vyrovnávání vnitřního tlaku s okolním.

Hlavním posláním sluchátek je ale samozřejmě co nejdokonalejší zvuk. Huawei FreeBuds Pro nabízejí v nejnovější iteraci vynikající kvalitu zvuku díky 11mm elektromagnetickým měničům, což zaručuje špičkový zážitek při poslechu hudby. Uživatel ocení také mimořádnou kvalitu telefonních hovorů, která zůstane na výborné úrovni i za silného větru.

Díky aktivnímu potlačování hluku už okolní hluky nebudou představovat žádný problém. Funkci lze nastavit na různých úrovních, od nejslabší až po tu, která úplně ztlumí sekačku na trávu. FreeBuds Pro dokážou stáhnout okolní šum až o 40 dB.

Zároveň se uživatel nemusí bát, že by byl se zapnutými sluchátky zcela odříznut od okolního dění. Naopak, nová sluchátka od Huawei umí díky trojici mikrofonů propouštět i venkovní zvuky na stejné úrovni jako přehrávanou hudbu, takže kdo nechce, o nic nepřijde.

Kontrolu všech funkcí usnadňuje intuitivní a zároveň spolehlivé ovládání, díky kterému se přehmaty stanou minulostí – každý úkon lze provést jednoduchým poklepáním či potažením. Sluchátka FreeBuds mohou být připojena na dvě zařízení naráz a vydrží přehrávat čtyři a půl hodiny v kuse, pouzdro s baterií a bezdrátovým dobíjením dokáže tento čas navýšit až na 20 hodin poslechu nebo 16 hodin telefonování. Nabíjení je navíc rychlé, sedm minut například stačí na hodinu přehrávání navíc.

Sluchátka FreeBuds Pro za cenu 4 999 Kč a jejich prodej začíná 19. října. Dostupné budou u běžných prodejců a zároveň na shop.huawei.com.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 32letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.