Na trh přichází vylepšené verze produktů AVM FRITZ!Box Cable

Německá společnost  AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, WLAN, hlas, video a IPTV. Jedná se především o zařízení řady FRITZ!Box, která poskytují širokou škálu funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a multimédia v HD kvalitě. 

Zařízení AVM FRITZ!Box jsou neustále zdokonalována a jsou v nich implementovány nejnovější soudobé technologie pro vysokorychlostní Internet a multimédia. Jedno z posledních vylepšení se týká modelů určených pro připojení prostřednictvím sítí kabelové televize, ve kterých je nyní k dispozici poslední verze systému FRITZ!OS 7.21.

Příkladem může být AVM FRITZ!Box 6660 Cable, který podporuje pokročilý standard DOCSIS 3.1 pro rychlý přenos dat přes CATV s rychlostí downloadu až 6 Gbit/s. Pro lokální bezdrátovou síť je k dispozici nejnovější technologie Wi-Fi 6 (Wireless AX), která umožňuje přenášet data rychlostí až 2400 Mbit/s v pásmu 5 GHz, případně až 600 Mbit/s v pásmu 2.4 GHz. 

Díky FRITZ!OS 7.21 je možné uživatelům poskytnout celou řadu nových nebo vylepšených funkcí, jako je například Wi-Fi „Performance Mesh Steering“ nebo zabezpečení WPA3. Pro kabelové připojení nabízí modely AVM FRITZ!Box 6660 Cable a 6591 Cable rovněž DVB-C streaming. Díky tomu je možné rozpoznat volně dostupné TV kanály a streamovat je prostřednictvím Wi-Fi v rámci domácí sítě.

Oceňovanou předností všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm