Obrovské podložky SteelSeries QcK pokryjí celý stůl

Nejprodávanější podložky pod myš jsou nyní větší. Nové modely QcK 3XL, QcK 4XL a QcK 5XL dosahují obrovských rozměrů a jsou k dispozici také s RGB podsvícením.

Chicago, 29. 9. 2020 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních a esportových periferií, uvádí na trh velké podložky pod myš. Modely QcK a QcK Prism pokryjí celý stůl a jsou dostupné ve třech velikostech 3XL, 4XL a 5XL.

SteelSeries QcK a QcK Prism 3XL, 4XL a 5XL

Podložky pod myš QcK se od samého počátku staly jasnou volbou profesionálních hráčů, celkem se jich prodalo přes 14 milionů kusů. Nově nabízené varianty poskytnou svými obrovskými rozměry takřka neomezenou plochu pro pohyb myši i pro hráče využívající nízké hodnoty DPI. Vysoký počet vláken a hladký povrch podložek přitom optimalizuje přesnost pohybu myši jak pro optický, tak laserový snímač. Naopak nechtěnému pohybu podložek na stole zabraňuje pogumovaná neklouzavá základna.

Novinky jsou navíc dostupné i ve variantě Prism, která umožňuje perfektně dokreslit herní doupě prostřednictvím dvouzónového RGB podsvícení s možností plného přizpůsobení nastavení v intuitivní aplikaci SteelSeries Engine. 

Rozměry QcK a QcK Prism

3XL – 1220 x 590 mm
4XL – 1220 x 762 mm
5XL – 1600 x 800 mm

Ceny a dostupnost

SteelSeries QcK 3XL, 4XL, resp. 5XL jsou k dispozici za 49,99, 69,99, resp 99,99 euro s DPH. Dva největší modely jsou exkluzivně dostupně pouze prostřednictvím www.SteelSeries.com.

SteelSeries QcK Prism 3XL, 4XL, resp. 5XL jsou k dispozici za 109,99 euro, 129,99 euro, resp. 159,99 euro s DPH. Opět platí, že oba největší modely 4XL a 5XL jsou exkluzivně dostupné pouze prostřednictvím webu www.SteelSeries.com.

Pro více informací navštivte www.SteelSeries.com 

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.