Xiaomi představuje Mi 10T Series, výkonné smartphony s ohromujícími parametry ve své třídě

Dvojitá porce výkonu a kreativity: Mi 10T Pro a Mi 10T nabízejí špičkové fotoaparáty, dechberoucí displej, výkonný procesor a baterii s dlouhou výdrží.

[Praha, 30. září 2020] – Globální technologický lídr, značka Xiaomi, kterou v České republice distribuuje společnost WittyTrade s.r.o, dnes oznámila uvedení dvojice modelů chytrých telefonů, které odkryjí možnosti vaší kreativity. Nejvyšší model série Mi 10T Pro posouvá svými ohromujícími specifikacemi možnosti kreativity a objevování o úroveň výše. Model Mi 10T nezůstává pozadu a přináší špičkový zážitek pro každého, od časově vytížených podnikatelů, až po nadšence streamování a mobilní hráče. 

Mi 10T Pro a Mi 10T: Kreativita a nová úroveň práce s telefonem

Nová éra ultra vysokého rozlišení. Xiaomi přepisuje pravidla této kategorie

Nelze popřít, že Xiaomi sehrálo důležitou roli v oblasti 108Mpx fotoaparátů – počínaje světově prvním 108Mpx fotoaparátem u smartphonu, až po zavedení nepřeberného množství inovací ve zpracování fotografie v uplynulém roce. Mi 10T Pro pokračuje v této tradici a nabízí ultra vysoké rozlišení s optickou stabilizací a podporou 8K videa. Mi 10T nabízí výkonný hlavní fotoaparát s rozlišením 64 Mpx. Tím to ale nekončí!  Oba modely nabízejí celkem tři fotoaparáty, včetně 13 Mpx ultra širokoúhlého fotoaparátu a 5 Mpx makro fotoaparátu. Žádný důležitý okamžik vám tak již neunikne. Se selfie kamerou s rozlišením 20 Mpx budete vypadat na svých fotografiích vždy skvěle. 

Modely Mi 10T Pro a Mi 10T dále vylepšují stávající technologie a chlubí se novými dynamickými softwarovými funkcemi. Díky šesti samostatným režimům dlouhé expozice může být umělcem kdokoliv. Režim Moving Crowd zaostří na nečinný objekt a působivě rozmaže dynamické prostředí, funkce Star Trail zase umí vytvořit efekt hvězdných galaxií na noční obloze, Photo Clones zachytí čtyři osoby v jediném záběru (tato funkce vám dovolí sám sebe naklonovat a mít se čtyřikrát v jednom záběru). Funkce Timed Burst navíc nabízí nekonečné možnosti zábavy, umožňuje snímat sekvenčně a snímky pak převádět na video. Tři nové fotografické filtry – Cyberpunk, Gold Vibes a Black Ice – dodají vašim fotkám atmosférický nádech.

Obě novinky nabízejí nové funkce pro natáčení videa. Funkce Video Clones vás zachytí „dvojmo“ v jednom videu, zatímco Dual Video může nahrávat z předního a zadního fotoaparátu současně, takže je ideální pro zachycení překvapivých reakcí okolí nebo publika. Time Lapse Selfie Video je funkce, která rychlým přetáčením záznamu vpřed umožňuje vytvořit působivý efekt dynamického zrychlení, což ocení zejména vloggeři. 

Budoucnost plynulého obrazu s technologií AdaptiveSync TrueColor 

Obě novinky jsou vybaveny jedním z nejlepších plochých displejů dnešní doby. Tento displej má výbornou obnovovací frekvenci 144 Hz a funkci AdaptiveSync, která automaticky koreluje se snímkovou frekvencí obsahu. Filmy mají většinou 48 Hz, televizní seriály 50 Hz, streamování videa 30 Hz či 60 Hz a sociální sítě nebo hraní her až 144 Hz. Nový displej se automaticky umí přizpůsobit požadované frekvenci, což zaručuje plynulý zážitek a optimální využití baterie. 

Díky barevné škále P3 a TrueColor nabízí displej extrémně široké rozmezí a přesné barvy. Funkce Reading Mode 3.0, simuluje strukturu papíru a chrání vaše oči při čtení, zatímco Sunlight Display 3.0 automaticky zvyšuje kontrast a upravuje dynamickou sytost barev při práci s telefonem ve venkovním prostředí. Díky integrovanému 360° čidlu okolního světla umí displej inteligentně upravovat jas – a to i ve špatně osvětlených podmínkách. 

Popusťte uzdu své kreativitě a hrajte na maximum s procesorem Snapdragon™ 865 

Smartphony Mi 10T Pro a Mi 10T dostaly do vínku vlajkovou loď mezi procesory: Snapdragon™ 865 od Qualcomm®. Díky tomu nabízejí extrémní výdrž, výkon a 5G konektivitu.

Díky grafickému procesoru Qualcomm® Adreno™ 650 mohou uživatelé zažít úroveň hraní her jako u stolního počítače. Společně s UFS3.1 a LPDDR5 nabízejí nové modely špičkové parametry paměti ROM a RAM.

Díky vysokokapacitní 5000mAh baterii budete mít „šťávu“ celý den

Mi 10T Pro a Mi 10T se mohou pochlubit jednou z největších baterií vlajkových lodí od Xiaomi: kapacitou 5000 mAh. Díky technologii MMT (Middle Middle Tab) a výjimečně rychlému 33W kabelovému dobíjení s unikátní konstrukcí nepřijdete ani o chvilku zábavy. Celý proces je ještě pohodlnější díky 33W nabíječce, která je součástí balení.  

O dostupnosti a cenách modelů Mi 10T Pro a Mi 10T v České republice vás budeme brzy informovat.

O XIAOMI 

Xiaomi je nejrychleji expandující značka elektroniky a smartphonů. Na českém trhu působí Xiaomi oficiálně od září 2017. Jedním ze dvou oficiálních distributorů značky Xiaomi je pro Českou republiku společnost Witty Trade s.r.o., která disponuje oficiální licencí pro distribuci produktů. Oblíbenost značky, která se vyznačuje hlavně excelentním poměrem cena/výkon, roste v ČR raketovým tempem. Chytrý telefon Xiaomi vlastní každý šestý Čech. Chytré hodinky nebo náramek této značky pak dokonce každý druhý. Xiaomi je v současné době čtvrtou největší světovou značkou smartphonů a založila největší světovou platformu pro spotřebitele IoT s více než 132 miliony inteligentních zařízení (bez započtení smartphonů a notebooků) připojených k její platformě. V současné době jsou produkty Xiaomi přítomny ve více než 80 zemích a regionech po celém světě a mají vedoucí postavení na mnoha trzích.

Více informací: https://www.xiaomi-czech.cz/.