TCL představuje produktovou řadu televizorů s označením P

(Praha 8. října 2020): TCL Electronics (1070.HK), jeden z dominantních hráčů na globálním poli výrobců televizorů a vedoucí společnost pro výrobu spotřební elektroniky, rozšiřuje svoji nabídku televizorů v produktové řadě s označením P a uvádí na český trh televizory řady P615 a P815. Tyto dvě řady doplňují již dříve uvedený model P715. Stranou této řady stojí model P610, který na rozdíl od ostatních nevyužívá operační systém Android, ale vlastní Smart TV 3.0. Předností celé produktové řada TCL P je příznivý poměr cena/výkon.

Řada TCL P615: Precizní obraz, 4K HDR 10 a Android TV ve štíhlém designu

Řada televizorů TCL P615 kombinuje štíhlý design s obrazovkou 4K HDR 10 a operačním systémem Android TV. Tato jednoduchá na ovládání a elegantní televize spojuje funkčnost a tenký design. Je určena všem, kdo nechtějí dělat kompromisy mezi elegancí, kvalitou obrazu a snadným ovládáním a přístupem k oblíbenému obsahu. Technické parametry této produktové řady zahrnují především Direct LED podsvícení, rozlišení 4K HDR s funkcí Smart HDR, která dynamicky vylepšuje obsah v rozlišení HDR a maximalizuje možnosti samotné obrazovky, včetně lepšího zobrazení jak tmavých tak světlých scén. Smart HDR dokáže navíc pomocí umělé inteligence upgradovat obraz SDR do obrazové kvality HDR. Použitá technologie Micro Dimming Pro rozděluje obraz do samostatných zón, a vylepšuje tak kvalitu obrazu dodatečnými úpravami. Dolby Audio se stará o silný, dynamický a kvalitní zvuk. TCL P615 bude postupně uváděna ve velikostech 43, 50, 65, 70 a 75 palců. Model s největší obrazovkou (75 palců) je na trhu k dostání od 26 999 Kč včetně DPH.

Řada TCL P715: Perfektní obraz a bezrámečkový celoprostorový displej

Tato řada byla uvedena již dříve a aktuálně je na českém trhu k dostání v oblíbených velikostech 65 a 55 palců. 

Modelová řada TCL P71 přináší do prostředí chytrých televizí produkt s vysokou konkurenční hodnotou. Kombinuje ultra tenký design, obrazovou kvalitu s rozlišením 4K HDR 10 a nejrozvinutější operační systém u chytrých televizí Android TV, který má navíc integrovanou službu Google Assistant. Uživatelé mohou snadno přistupovat ke svému oblíbenému obsahu hlasovým ovládáním pomocí integrovaného handsfree hlasového ovládání. Koncept ultra tenkého designu využívá i kovové prvky, má nadčasový umělecký design a je příkladem elegantního propracovaného produktu s velkou odolností, který perfektně doplní obývací pokoj. Model s obrazovkou 55 palců je na trhu k dostání od 13 999 Kč včetně DPH.

Řada TCL P815: Precizní obraz pro to nejlepší v HDR

Tato řada přináší kombinaci ultratenkého designu, kvalitu obrazu 4K HDR PRO a technologii Motion clarity PRO. Nabízí hlasové ovládání, aplikaci Google Assistent a operační systém Android TV. Bezrámečkový štíhlý design a použité kovové prvky dělají z televizoru řady TCL P815 luxusní součást obývacího pokoje. Obraz je vylepšen technologiemi Smart HDR a HDR PRO, Dolby Vision a již zmíněnou technologií Motion Clarity PRO, která zvyšuje detaily a ostrost zobrazení při scénách s rychlým pohybem. Kvalita zvuku je posílena technologií Dolby Atmos. Za zmínku stojí i dostupnost rozhraní HDMI 2.1. Řada TCL P815 je na trhu ve velikostech 50, 55 a 65 palců. Nejmenší model s obrazovkou 50 palců je k dostání od 12 990 Kč včetně DPH.

Řada TCL P610: Příznivá cena a vlastní operační systém Smart TV 3.0

Stranou této produktové řady stojí televizor TCL P610. Ve štíhlém, minimalistickém designu nabízí 4K HDR a snadný přístup k digitálnímu obsahu díky vlastnímu operačnímu systému Smart TV 3.0. O vylepšení obrazu se stará technologie Smart HDR a Micro Dimming. Kvalitu zvuku má na starosti technologie Dolby Audio. Vlastní operační systém Smart TV 3.0 umožňuje rozšíření možností televizoru o vybrané aplikace a zajišťuje snadný a jednoduchý přístup k oblíbeným poskytovatelům digitálnímu obsahu, jako je například Netflix nebo YouTube. Řada TCL P610 je dostupná ve velikostech 50, 55 a 65 palců. Nejmenší model s obrazovkou 50 palců je k dostání od 8 990 Kč včetně DPH.

Více o produktech z řady televizorů TCL P na:

https://www.tcl.com/eu/en/new-product-list/p81-series/65_p81.html

https://www.tcl.com/eu/en/new-product-list/p61-series/75_p61.html

https://www.tcl.com/eu/en/new-product-list/p610-series/65_p610.html

https://www.tcl.com/cz/cs/seznam-novych-produktu/p71-series/65-ultra-slim-4k-tv-with-hdr-10-and-android-tv.html

O společnosti TCL Electronics

TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společnost vyrábějící spotřební elektroniku a hlavní hráč na globálním trhu v odvětví výroby televizorů. Produkty jsou k dostání ve více než 160 zemích po celém světě. Podle společnosti Sigmaintell zaujímá společnost TCL na základě prodejů za rok 2019 druhé místo na globálním trhu televizí. TCL, založená v roce 1981, se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu spotřební elektroniky od televizorů, mobilních telefonů, audio zařízení až po chytré produkty pro domácnost. 

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.

* Produktové specifikace a dostupnost produktů se mohou lišit v závislosti na regionu či jednotlivých zemích.

* Google a Android TV jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

* Dolby je registrovaná ochranná známka společnosti Dolby Laboratories, Inc.

Pro další informace o značce TCL a jejich aktivitách navštivte: 

Web: https://www.tcl.com/cz

Facebook: https://www.facebook.com/TCLczech 

Twitter: https://twitter.com/TCL_Europe 

Instagram: https://www.instagram.com/tcl_europe/

YouTube: https://www.youtube.com/user/TCLeuropemovies