Kuki přichází s ultimátní nabídkou pro televizní fajnšmekry

Brno, 12. října 2020 – Internetová televize Kuki zavádí nový tarif Kuki extra. Reaguje tak na přání klientů volajících po neomezeném tarifu. Hlavním lákadlem je kompletní nabídka 147 programů, možnost sledování na větším počtu zařízení a přístup do online knihovny filmů a seriálů. Tarif je určen především početným domácnostem a filmovým a televizním nadšencům. Jedná se přitom pouze o jednu z mnoha podzimních novinek a inovací. 

„Nový tarif byl spuštěn na začátku října a u zákazníků vyvolal velkou odezvu. Již delší dobu jsme registrovali podněty klientů, pro které ani dosavadní nejbohatší tarif Kuki větší nebyl dostačující. Teď mají vše na jednom místě, a to včetně online videotéky a prémiových kanálů z rodiny HBO a Cinemax, vysvětluje Lukáš Pazourek, marketingový ředitel společnosti SMART Comp, jež platformu Kuki vyvíjí a provozuje. 

Nejnovější přírůstek do nabídky společnosti zahrnuje všech 147 televizních kanálů, a to včetně prémiových programů z rodiny HBO a Cinemax. Součástí je i přístup do online platformy HBO Go. Divákům mimo jiné umožňuje nahrávat až 100 hodin obsahu, samozřejmostí je pak zpětné zhlédnutí až 7 dní a každý měsíc přístup ke speciálnímu promo kanálu zdarma. Nový tarif tak doplňuje dosavadní nabídku společnosti, kterou tvořily tarify Kuki start, Kuki menší a klientsky nejpopulárnější Kuki větší. 

Zdaleka se však nejedná o jedinou novinku letošního podzimu. Již před dvěma měsíci dostali zákazníci Kuki vylepšení v podobě uživatelských profilů a nastavitelného vzhledu prostředí aplikace. Nově pak mohou například ovládat přehrávání v televizi pomocí mobilu, snadno přepnout ze zpětného na živé vysílání v rámci jednoho pořadu či nechat se inspirovat doporučeným obsahem šitým na míru. Změny se dočkalo i vyhledávání jednotlivých kanálů. Kompletní seznam novinek je k nalezení na webových stránkách

Označeno tagem