Lenovo a Amazon Music šíří „neomezenou“ radost

Tříměsíční zkušební nabídka služby Amazon Music Unlimited je nyní k dispozici exkluzivně pro spotřebitelské počítače a tablety Lenovo

Praha, 13. října 2020 – společnost Lenovo se spojila s Amazon Music, aby nabídli současným a novým uživatelům počítačů a tabletů značky Lenovo tři měsíce používání streamovací prémiové služby Amazon Music Unlimited zdarma.i Díky této exkluzivníii zkušební nabídce budou mít zákazníci společnosti Lenovo, kteří si předplatí službu Amazon Music Unlimited, přístup k více než 60 milionům skladeb, playlistů a stanic úplně bez reklam.

A picture containing indoor, sitting, screen, television

Description automatically generated

Tříměsíční nabídka je aktuálně k dispozici pro uživatele v různých zemíchiii prostřednictvím stránky Lenovo Vantage, která je dostupná v podobě aplikace v zařízeních Lenovo a ulehčuje uživatelům aktualizace a umožňuje větší personalizaci zařízení. Od listopadu 2020 bude nabídka dostupná i na nových zařízeních prostřednictvím nastavení Lenovo Welcome.

Zaregistrovaní získají přístup ke všem funkcím služby Amazon Music Unlimited, která zahrnuje možnost poslechu hudby offline, synchronizace textů, neomezené přeskakování a mnoho dalších výhod. Po zkušební době bude předplatné automaticky obnovené za měsíční cenu 9,99 USD (pro členy Prime 7,99 USD)iv plus cena příslušné daně, a to až do té doby, dokud zákazník předplatné nezruší.

LENOVO a LENOVO VANTAGE jsou ochranné známky společnosti Lenovo. AMAZON, ALEXA, a AMAZON MUSIC jsou ochranné známky společnosti Amazon Technologies, Inc. Ostatní názvy společností, produktů a služeb mohou být ochrannými známkami nebo značkami jiných společností a jsou majetkem příslušných vlastníků. © 2020, Lenovo Group Limited.

_____________________________________________________________________________________________

i Spuštění nabídky bude postupné a termíny dostupnosti lhůty na uplatnění se liší podle trhu. Tříměsíční bezplatná zkušební nabídka je časově omezená a je k dispozici pouze pro nové předplatitele služby Amazon Music Unlimited. Tuto nabídku není možné kombinovat s jinou nabídkou. Nabídka je omezená na jednoho zákazníka a jeden účet. Zákazníci, kteří začali bezplatnou zkušební verzi Amazon Music za posledních 12 měsíců, nebo kteří kdykoliv předtím aktivovali tříměsíční zkušební verzi služby Amazon Music, nemají na tuto nabídku nárok. Amazon si vyhrazuje právo nabídku kdykoliv upravit nebo zrušit. Nabídka je nepřenosná a nemusí se dále prodávat. Amazon si vyhrazuje právě kdykoliv nabídku upravit nebo zrušit. Nabídka je nepřenosná a nemusí se dále prodávat. Pokud porušíte kteroukoliv z podmínek, nabídka bude neplatná.

ii Exkluzivita společnosti Lenovo pro nabídku tříměsíční bezplatné služby je platná dva roky. 

iii Očekává se, že nabídka Amazon Music Unlimited bude dostupná na následujících 38 trzích: Austrálie, Japonsko, Francie, Německo, Řecko, Itálie, Španělsko, Spojené království, USA, Brazílie, Mexiko, Kanada, Nový Zéland, Bulharsko, Česká republika, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Polsko, Slovensko, Rakousko, Belgie, Finsko, Irsko, Nizozemsko, Portugalsko, Švédsko, Argentina, Chile, Kolumbie, Kostarika, Dominikánská republika, Ekvádor, Salvador, Guatemala, Panama a Peru. Část digitálního obsahu a služeb může být dostupná pouze zákazníkům nacházejícím se v USA, vztahují se podmínky společnosti Amazon.com Services LLC.

O společnosti Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 43 miliard USD a člen globálního žebříčku Fortune 500, je lídr v poskytování inovativních řešení pro datová centra a spotřebitelských a komerčních technologií. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, síťová řešení a software (včetně řešení ThinkSystem and ThinkAgile), chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.