Ultra rychlé nabíjení, extrémně plynulé posouvání OnePlus uvádí vlajkovou loď smartphone OnePlus 8T

Premiérové vlastnosti: nová generace technologie nabíjení Warp Charge 65, špičkový 120Hz Fluid displej a OxygenOS 11

Praha, 14. října 2020 – Značka OnePlus dnes představuje svou novou vlajkovou loď, smartphone OnePlus 8T. V návaznosti na úspěch modelů série 8, uvedených na trh v předcházejících měsících tohoto roku, OnePlus opět posouvá hranice zavedením celé řady technologií nové generace, včetně nově kalibrovaného 120Hz Fluid AMOLED displeje a nejrychlejší technologie nabíjení Warp Charge 65.

„S OnePlus 8T zpřístupňujeme pro-level vlastnosti ještě větší skupině zákazníků,“ řekl Pete Lau, zakladatel a CEO společnosti OnePlus. „OnePlus 8T nabízí působivý mix výkonného hardwaru a plynule běžícího softwaru – 120Hz AMOLED display, modernizovanou technologii pro 65W rychlé nabíjení a nový systém OxygenOS 11.“

Warp Charge 65 – nabití na celý den v 15 minutách

Warp Charge 65 je nejpokročilejší technologie nabíjení OnePlus‚ které dokáže telefon na celý den provozu dobít za pouhých 15 minut. Využívá zdvojenou konfiguraci baterie, díky které dokáže rychle doplnit nemalou celkovou kapacitu 4500 mAh i při běžném používání za pouhých 39 minut. Nabíjení telefonu přes noc je tak minulostí.

OnePlus 8T je vybaven 12 teplotními čidly a extra čipem v adaptéru a kabelu, díky čemuž udrží nabíjecí teplotu na komfortní úrovni, i když pracuje až s výkonem 65W. Ať už se chystáte do práce v ranních hodinách nebo rychle vybijete telefon v průběhu dne, Warp Charge 65 doplní potřebnou energii okamžitě.

120Hz Fluid AMOLED displej

OnePlus 8T má 120Hz plochý Fluid AMOLED displej, který jako první svého typu vůbec získal hodnocení A + od DisplayMate. Každé ťuknutí nebo posun po panelu je překvapivě hladký, takže hráči si mohou užívat i nejintenzivnější hry s nebývalou plynulostí a procházet bez zadrhnutí sociální média a další kanály.

OnePlus 8T nabízí také nejvyšší přesnost barev s indexem JNCD 0,3 (Just Noticeable Color Difference – znatelný barevný rozdíl). Flexibilní displej FHD+ 2.5D také nabízí špičkový jas až 1100 nitů, díky čemuž se zobrazuje čistý obraz i za jasného slunečního světla. Kromě toho má OnePlus 8T 8 192 úrovní jasu, takže přechod mezi různými úrovněmi jasu vypadá přirozeně.  

Špičkový výkon

OnePlus 8T je vybavený vynikajícím procesorem Qualcomm Snapdragon 865 5G a Snapdragon X55 5G se systémem modemu RF, který umožňuje několikagigabitové připojení 5G, fotografování v profesionální kvalitě s gigapixelovou rychlostí, hraní s ultra realistickou grafikou a intuitivní využití umělé inteligence. Vynikající výpočetní výkon dále doplňuje duální režim NSA + SA 5G a podpora Wi-Fi 6 pro rychlejší a spolehlivější rychlost přenosu dat.

Díky flash pamětí až 256 GB s UFS 3.1 může OnePlus 8T podávat rychlejší a stabilnější výkon. Výjimečná hardware výbava umožňuje pořizovat hladší 4K videa a přehrávat je s menším vybíjením baterie, což umožňuje uživatelům využívat přenosové rychlosti 5G na streamování HD videa s nebo hrát bez omezení i na cestách hry náročné na výkon.

Pokročilý Quad-Camera systém

OnePlus 8T má robustní a univerzální sadu kamer navrženou tak, aby efektivně zachycovaly všechny momenty v ostrém detailu. Čtyřkamerový systém zahrnuje hlavní 48MP fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, a dále16MP, makro a monochrome objektivy, které dávají možnost vychutnat i na cestách fotografování studiové úrovně.

Ultra širokoúhlý 123° objektiv OnePlus 8T poskytuje novou perspektivu pro kompozici snímků. Uživatelé mohou zachytit krajinu, rozsáhlé architektonické stavby a další širokoúhlé objekty v plném zobrazení. Objektiv poskytuje jasný obraz v různých světelných podmínkách – i v noci nebo ve tmě, a to díky zlepšenému Nightscape režimu pro zachycení nočních scenerií.

Pokročilý software pro stabilizaci videa umožňuje univerzální sadě kamer OnePlus 8T zvládnout i ty nejnáročnější požadavky. Nový režim Video portrét vytváří živé klipy s přirozeným bokeh efektem založeným na AI, která přesně detekuje lidské bytosti a rozostří pozadí.

Krásný design

OnePlus 8T je k dispozici ve dvou atraktivních barevných variantách: Aquamarine Green a Lunar Silver. Akvamarínově zelená verze využívá difuzní reflexe, formy lomu světla, které jej rozptyluje do různých úhlů a směrů. Povrch je tak jasný a lesklý, ale zůstává na něm významně méně otisků než na obvyklém lesklém povrchu zad.

Lunar stříbrná varianta kombinuje nejnovější prémiový OnePlus matný skleněný povrch s uklidňujícím šedým tónem, čímž dosahuje rovnováhy mezi estetickou elegancí a komfortem.

OxygenOS 11 – tak plynulý běh

Nejen, že OnePlus 8T je prvním zařízením OnePlus, které přichází s nejnovější verzí operačního systému OnePlus OxygenOS 11 hned po vybalení z krabice, ale je to také první smartphone nevyráběný společností Google, který bude uveden na trh s Androidem 11. Pro OxygenOS 11 je charakteristické vylepšené rozložení, odvážný design a několik užitečných funkcí, které zjednodušují jednoruční ovládání a dělají jej intuitivnější.

OxygenOS 11 zahrnuje nově optimalizované animace a gesta, a také četné možnosti pro úpravu osobních preferencí. Například 11 nových možností zobrazení hodin Always On Display, lepší jednoruční ovládání gest a Zen režim 2.0. Čistý vzhled a prostředí umožňují uživatelům zefektivnit každodenní úkoly, zlepšit efektivitu a užít si propracované a přizpůsobené uživatelské prostředí.

Cena a dostupnost

OnePlus 8T bude k dispozici k předobjednání na OnePlus.com. Od 20. října bude dostupný u prodejců, a to i v České republice.

Telefon je k dispozici v těchto konfiguracích: 

Model Cena (včetně DPH)
 OnePlus 8T 128GB 16 999 Kč 
OnePlus 8T 256GB 19 599 Kč 

Další informace najdete na https://www.oneplus.com/cz/8T.

O značce OnePlus:

OnePlus je globální výrobce mobilních telekomunikačních zařízení, který nejde cestou zavedených technologických koncepcí. V duchu svého sloganu „Never Settle“ je značka OnePlus tvůrcem zařízení, která se vyznačují dokonalým designovým ztvárněním, prvotřídní výrobní kvalitou a použitím vysoce výkonného hardwaru. Značka OnePlus zakládá svůj úspěch na vytváření silných vazeb se svými fanoušky a roste spolu se svou komunitou. Pro více informací navštivte OnePlus.com, nebo postupujte podle OnePlus na Facebooku, Twitteru, Instagramu, Redditu a YouTube.