motorola razr 5G vás udrží ve spojení s těmi, na kterých záleží

Společnost Motorola představila průlom v oblasti technologií s prvním skládacím véčkem na světě. Při vývoji designu nového razru postupovala tak, aby obsahoval podporu sítě 5G, hledala prostor pro kontinuální design a mechanické zdokonalování. V případě nedávno představeného modelu razr 5G byla základem procesu jeho návrhu zpětná vazba od spotřebitelů, která vyústila do vzniku nepřekonatelné rovnováhy mezi ikonickým designem a kompaktní funkčností.

Spoléháme na naše smartphony jako nikdy předtím, zvláště když procházíme nejistými časy v rámci „nového normálu“, ve kterém jsou uživatelé smartphonů připoutáni ke svým zařízením a chtějí způsob, jak zůstat ve spojení, a přitom stále žít v přítomném okamžiku. razr 5G se svým novým sklápěcím designem poskytuje dokonalé řešení – bohatý a pohlcující zážitek z druhé obrazovky pomocí displeje Quick View.

Od prohlížení upozornění a telefonování až po dělání selfie a přehrávání hudby – Quick View displej telefonu razr 5G umožňuje zákazníkům zažít všechny tyto věci, aniž by museli otevírat telefon – takže můžete být spokojeni, aniž by vás něco vyrušovalo.

Intuitivní domovská obrazovka umožňuje uživatelům rychle procházet oznámeními a rozhodnout se, co je třeba udělat okamžitě a co může počkat. Na displeji Quick View můžete volat a odpovídat na zprávy okamžitě nebo odemknout telefon a využívat hlavní Flex View displej naplno. Funkce je navržena tak, aby poskytovala lehkost a efektivitu. Umožní vám také maximalizovat vaše zkušenosti s razr 5G, když je zavřený, čímž snižujete šanci, že se ztratíte v záplavě upozornění aplikací a soustředíte se na to, na čem vám záleží nejvíce.

48 MPx fotoaparát1 s technologií Quad Pixel snímá ostré a živé fotografie. Se zavřeným sklápěcím telefonem se zdvojnásobuje výkon fotoaparátu díky displeji Quick View, který představuje nejpokročilejší selfie kameru na trhu2. Oba displeje telefonu razr 5G umožňují několik skvělých funkcí fotoaparátu, které jsou na jiných zařízeních jednoduše nemožné:

● Fotoaparát s režimem Cartoon pomáhá udržovat zaostření objektu tak, že zobrazuje zábavnou animaci na displeji Quick View, zatímco je aplikace fotoaparátu otevřená na hlavním displeji Flex View.

● Okamžitá kontrola snímku zobrazuje po pořízení ukázku vaší fotografie na Quick View displeji.

● Externí náhled zrcadlí hledáček na displeji Quick View. Fotografii můžete vidět dříve, než je pořízena.

razr 5G dává kontrolu do rukou uživatele, aby si mohl přizpůsobit své zážitky ze zobrazení na displeji Quick View. Panel s aplikacemi umožňuje otevřít si jakoukoliv staženou aplikaci přímo na displeji Quick View, abyste získali další funkce bez nutnosti otevírání telefonu. S funkcí Moje uživatelské prostředí nechte vyniknout svůj osobní styl a vytvořte si vlastní témata zařízení výběrem z jedinečných druhů písma, barev a tvarů ikon – váš telefon bude jedinečný.

I když je razr 5G zavřený, s displejem Quick View můžete přehrávat skladby, dostávat pokyny navigace, platit pomocí jednoho kliknutí a používat pomocníka Google.

razr 5G je ikonický sklápěcí telefon s moderním designem, který dokazuje, že největší vliv může mít ty nejmenší věci. Vejde se do kapsy, a přitom je výkonný. Minimální a zároveň maximální. Žijte okamžikem s těmito a mnoho dalšími funkcemi.

Dostupnost

razr 5G je již dostupný v České republice od 39 990 Kč. 

Úplné informace o cenách a technické údaje najdete na naší webové stránce. Obrázky najdete zde (při stahování obrázků nebo videí souhlasíte s našimi licenčními podmínkami).

Právní vyloučení zodpovědnosti

1 48 MPx snímač kombinuje čtyři pixely do jednoho velkého čtyřnásobného a vytváří tak fotografii s 12 MPx rozlišením.

2 Na základě následující jedinečné kombinaci funkcí, kterou nenajdete v jiných telefonech; velikost snímače (1 / 2.25 „), velikost pixelů Quad Pixel (1.6um), široká clona (f / 1.7), vysoké rozlišení snímače (48MP Quad Pixel), optická stabilizace obrazu a snímač měření vzdálenosti (TOF).

Motorola razr 5G se v Severní Americe nazývá „motorola razr“.

MOTOROLA, stylizované logo M, skupina MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Google a Android jsou ochranné známky společnosti Google, LLC. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies, Inc. a / nebo jejích dceřiných společností. Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated, registrované v USA a dalších zemích. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.© 2020 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 57 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro miliony zákazníků z celého světa. Pro více informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.