Kingston Digital uvádí na trh všestranný USB flash disk DataTraveler Duo s dvojím rozhraním

  • Dvojice konektorů pro připojení k portům USB-A a USB-C®
  • Dvojice odolných a spolehlivých posuvných krytů namísto odnímatelných krytek

Sunbury-on-Thames, Spojené království – 19. října 2020 – Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes ohlásila nový přírůstek do svojí rodiny všestranných USB flash disků se dvěma rozhranímiDataTraveler® Duo, který nabízí maximální flexibilitu majitelům nejnovějších i starších zařízení.

DataTraveler Duo je vybaven dvěma USB konektory, které fungují se standardními porty USB typu A a USB typu C1. Rozhraní USB 3.2 Gen 1 umožňuje rychlý2 přístup k dokumentům, fotografiím, videím, hudbě a dalším souborům a jejich snadný přenos a sdílení mezi notebooky, stolními počítači a mobilními zařízeními. Disk s dvojím rozhraním je také ideálním řešením přídavného úložiště dat s kapacitou 32 GB nebo 64 GB. Nepoužívané konektory je možné chránit pomocí dvojice posuvných krytů. 

„Nový odolný a stylový flash disk DT Duo s dvojím rozhraním doplňuje stále rostoucí počet zařízení s USB-C portem o velmi žádanou funkcionalitu,“ říká Oscar Escayola Kaloudis, produktový manažer pro flash produkty Kingston v regionu EMEA. „Je vybaven dvojicí konektorů chráněných unikátními posuvnými kryty. To je výhoda oproti sundavacím krytkám, které se mohou snadno ztratit.“

DataTraveler Duo je k dispozici v kapacitách 32 nebo 64 GB3 a má tříletou záruku s bezplatnou technickou podporou. Více informací najdete na kingston.com.

DataTraveler Duo
OznačeníKapacita
DTDE/32GB32 GB
DTDE/64GB64 GB

DT Duo je nejnovějším doplňkem rodiny plug-and-play disků Duo, které podporují mobilitu:

  • DataTraveler microDuo 3C (DTDUO3C) Flash disk s dvojím rozhraním, který pracuje se standardním USB a USB-C portem s velkou rychlostí čtení až 100 MB/s. Je dodáván s kapacitou až 128 GB, což poskytuje spoustu dodatečného úložného prostoru pro nejnovější smartphony, tablety, PC i Mac počítače. 
  • DataTraveler microDuo 3.0 G2 (DTDUO3G2) Flash disk s dvojím rozhraním micro-USB a USB-A pro smartphony a tablety se systémem Android™, které podporují funkci USB OTG (On-The-Go). DTDUO3G2 se dá připojit jako přídavné úložiště dat (s kapacitou až 128 GB) do portů micro USB používaných k nabíjení zařízení. Umožňuje rychlý a snadný přenos souborů, fotografií a videí mezi mobilními zařízeními a PC.

1 USB Type-C® a USB-C® jsou registrované ochranné známky USB Implementers Forum

2 Rychlost se může lišit v závislosti na hostitelském zařízení a konfiguraci.

3 Část kapacity uvedené na flash paměťovém zařízení se používá pro formátování a další funkce a není proto k dispozici pro ukládání dat. Skutečná dostupná kapacita pro ukládání dat je tedy menší, než jaká je uvedena na produktech. Další informace najdete v příručce Kingston Flash Memory Guide na kingston.com/flashguide.

Informace o společnosti Kingston můžete najít zde: 

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory  

Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope   

Twitter: https://twitter.com/KingstonTech  

Instagram: https://www.instagram.com/kingstontechnology  

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston

O společnosti Kingston Digital Europe Co LLP.   

Kingston Digital Europe Co LLP je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, největšího světového nezávislého výrobce paměťových produktů. Kingston vyvíjí, vyrábí a dodává paměťové produkty pro stolní počítače, notebooky, servery nebo tiskárny a také flash paměti pro počítače, digitální kamery/fotoaparáty nebo mobilní zařízení. V rámci svojí globální sítě dceřiných firem a poboček má Kingston výrobní zařízení v Kalifornii, na Taiwanu a v Číně a obchodní zástupce ve Spojených státech, v Kanadě, v Evropě, v Rusku, v Turecku, na Ukrajině, v Austrálii, v Indii, na Taiwanu, v Číně a v Latinské Americe. Pro získání dalších informací volejte +44 (0)1932 738888 nebo navštivte www.kingston.com