Společnost D-Link představuje neřízené PoE přepínače videodohledového řešení s dlouhým dosahem

[Praha, Česká republika – 20. října 2020] – D-Link, nadnárodní výrobce síťových zařízení, představuje svůj nejnovější přírustek do rodiny Fast Ethernet PoE neřízených přepínačů, řadu DSS-100E, která je určena především pro bezpečnostní kamerové systémy. Nové přepínače nabízí vestavěné přepěťové ochrany portů, vysoký PoE (Power over Ethernet) výkon a umožňují připojit k síti PoE zařízení na velké vzdálenosti, v různorodém prostředí. 

Přepínače řady DSS-100E byly navrženy speciálně k nasazení v řešeních videodohledu na delší vzdálenosti s napájením přes ethernet (PoE). Pomocí standardního ethernetového kabelu mohou dodávat až 30 W na port pro zařízení vzdálená až 250 metrů, což zajišťuje rozšířené pokrytí oblasti bez nutnosti instalace dalších PoE prodlužovačů.

9portový DSS-100E-9P navíc dokáže detekovat, kdy je potřeba podpora pro velké vzdálenosti, a automaticky aktivuje rozšířený režim bez potřeby jakékoli ruční konfigurace, což uživatelům usnadní život. Přepínače řady DSS-100E jsou vybaveny přepěťovou ochranou na úrovni 6 kV. Tím jsou v bezpečí před údery blesku nebo jinými událostmi souvisejícími s přepětím.

Řada DSS-100E se snadno nastavuje i instaluje, a je proto ideální k rozšiřování sítě. Nabízí gigabitové uplinkové porty, které umožňují zvýšení celkové šířky pásma sítě pomocí gigabitového ethernetu. 18portový DSS-100E-18P přichází také se zvýšeným PoE výkonem s celkovým rozpočtem 230 W a také s kombinovaným RJ-45/SFP gigabitovým uplink portem, který poskytuje další flexibilitu při připojení na větší vzdálenosti pomocí optických vláken.

Ceny a dostupnost

Přístupové body DSS-100E-9P a DSS-100E-18P jsou k dispozici v České republice a na Slovensku za doporučené maloobchodní ceny 2 129 a 4 089 Kč  s DPH (78 a 150 EUR s DPH). Pro získání dalších informací kontaktujte místní pobočku D-Link www.dlink.cz.

O společnosti D-Link

Společnost D-Link již více než 30 let navrhuje, vyvíjí a vyrábí oceňovaná síťová a bezdrátová zařízení, zabezpečovací řešení pro IP kamerové systémy a technologie pro automatizaci domácnosti. Jako světový lídr v oblasti konektivity, společnost D-Link transformuje firemní sítě a jejich vybavení tak, aby fungovaly efektivněji. Je také klíčovým inovátorem v oblasti chytrých domácností. Umožňuje majitelům nemovitostí monitorovat, automatizovat a ovládat domácnost kdykoliv a kdekoliv i pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

D-Link nabízí své rozsáhlé produktové portfolio organizacím a spotřebitelům prostřednictvím své globální sítě obchodních partnerů a poskytovatelů služeb. 

Pro více informací o společnosti D-Link navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz nebo www.linkedin.com/company/dlinkcz