Aplikace Bolt je dostupná také v Plzni

Přepravní aplikace Bolt od dnešního dne vstupuje také na plzeňský trh a všem novým cestujícím nabízí slevu 60 %. Spolehlivý a bezpečný odvoz je zároveň nabízen za skvělou cenu, kterou jistě obyvatelé Plzně ocení. Partnerské řidiče chce stejně jako v ostatních městech, ve kterých už v České republice působí, oslovit vyššími výdělky.

“Plzeň se po Praze, Kladně, Ostravě a Brně stala dalším českým městem, ve kterém jsme se naši aplikaci rozhodli spustit. Jak ze strany cestujících, tak partnerských řidičů jsme byli svědky silné poptávky po naší službě. Cestující na ní oceňují zejména její spolehlivost a příjemné ceny, zatímco partnerští řidiči k nám nejen v současné době přicházejí kvůli vyšším výdělkům,” říká Jakub Dvořák, manažer Boltu pro Českou republiku.

“Stejně jako ve všech ostatních městech Bolt i v Plzni spolupracuje výhradně s plně licencovanými řidiči,” dodává Dvořák. 

Bolt nabízí lékařům, zaměstnancům zdravotnických zařízení a laboratoří v Plzni možnost získat odvoz s aplikací Bolt zcela zdarma. Stejnou nabídku Bolt nabídl nemocnicím v ostatních městech, kde působí.

“Nemocnice jsme oslovili a požádali je o přehled zaměstnanců, kterým bude využívání aplikace zdarma zpřístupněno,” doplňuje Dvořák.

Uživatelé si mohou do svých chytrých telefonů aplikaci Bolt nainstalovat z Google Play nebo App Store. Po jejím nainstalování a otevření si mohou objednat jízdu s partnerským řidičem Boltu, který cestujícího vyzvedne na předem zvoleném místě. Po skončení jízdy je suma automaticky stržena z platební karty, která byla při registraci uložena v aplikaci. Za jízdu lze zaplatit také v hotovosti. Po skončení jízdy může cestující ohodnotit úroveň služby poskytnuté řidičem a to udělením až pěti hvězdiček (při úplné spokojenosti). Dlouhodobě mohou své služby v aplikaci nabízet pouze řidiči s nejvyšším hodnocením. 

O Boltu

Bolt je přední evropská přepravní platforma, jejímž cílem je zajistit, aby doprava ve městech byla ještě dostupnější, pohodlnější a udržitelnější.

Bolt má více než 30 milionů uživatelů ve více než 35 zemích v Evropě a Africe. V současné chvíli nabízí jak přepravu auty, tak řešení z oblasti mikromobility (elektrické koloběžky a kola) a rovněž dovoz jídla nebo doručování balíčků.

Společnost se v ekologickém programu nazvaném Green Plan zavázala k úplné kompenzaci emisí vzniklých při přepravě skrze aplikaci Bolt v Evropě, což přispívá ke snížení dopadu podnikání společnosti na životní prostředí.