PanzerGlass představuje antibakteriální ochranu pro telefony iPhone řady 12

PRAHA, 22.října 2020 – Tento týden startují prodeje mobilních novinek iPhone 12 a iPhone 12 Pro. Na oba modely, které lze od tohoto pátku zakoupit je dánský výrobce PanzerGlass již připraven a nabízí zcela nové a ještě účinnější příslušenství. Kromě výše uvedených modelů jsou nová ochranná skla a obaly PanzerGlass už nyní k dispozici také pro iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max, které půjdou do prodeje v polovině listopadu.

Nová ochranná skla PanzerGlass pro modely iPhone řady 12 jsou vylepšena novou technologií Micro Fracture, která zvyšuje o 100 % jejich odolnost na hranách a o více než 50 % odolnost skla jako takového. PanzerGlass tak opět nastavuje laťku odolných skel o několik úrovní výše. K uvedení nového skla na trh, výrobce otestoval jeho účinnost extrémním způsobem při pádu mobilního telefonu během kaskadérského kousku na motorce. Telefon chráněný novým sklem a obalem PanzerGlass vypadl kaskadérovi přímo uprostřed skoku a dopadl z výšky při plné rychlosti displejem na beton. Díky ochraně PanzerGlass telefon přežil i tento brutální test. 

Všechna skla a obaly PanzerGlass pro nové iPhone 12 jsou navíc ve verzi Anti-Bacterial, kdy je povrch potažen speciální vrstvou a antibakteriální úpravou, která zničí veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu. Kromě vylepšené odolnosti jsou tak skla bezpečnější a hygieničtější. 

V rámci aktuální pandemické situace, navíc PanzerGlass ke každému tvrzenému sklu nebo obalu přibalí jako bonus dezinfekční přípravek na obrazovky Spray Twice A Day 8ml. Zákazník tak obdrží kompletní ochranu vůči nechtěným pádům i ochranu svého zdraví.

Nové antibakteriální ochranné příslušenství PanzerGlass pro řadu iPhone 12 je již v prodeji za cenu od 699 Kč v závislosti na vybraném modelu na Alza.cz, Mall.cz, CZC.cz, iWant.cz, MP.cz a u dalších velkých prodejců.

O společnosti PanzerGlass

Společnost PanzerGlass vznikla v roce 2013 v Dánsku. Od té doby byly po světě otevřeny pobočky v deseti zemích, což napomohlo k dostupnosti ochranných skel PanzerGlass™ napříč šesti kontinenty. PanzerGlass™ se svým širokým portfoliem nabízí ochranu pro různá zařízení, ať už jde o chytré telefony, tablety, notebooky i chytré hodinky.