Péče o zdraví doma a bez poplatku. MultiSport zákazníkům nabízí online cvičební program místo dočasně pozastavených karet

Praha, 22. října 2020 – Vlivem zhoršující se epidemiologické situace se letos již podruhé plošně uzavřela veškerá vnitřní sportovní a relaxační zařízení. Oslabený a kriticky ohrožený sportovní sektor se proto snaží zákazníkům nabídnout alternativy k fyzické návštěvě sportovišť. Na onlline cvičení se nyní soustředí přední poskytovatel zaměstnaneckých benefitů v oblasti sportu a relaxu MultiSport prostřednictvím platformy My MultiSport.

Sportovní a relaxační sektor se v současné době již podruhé v tomto roce potýká s nuceným uzavřením podniků. Přitom ale nebojuje jen o přežití, ale i o svou klientelu. S návštěvníky proto v online prostředí navazuje kontakt společnost MultiSport, partner bezmála 2000 sportovních a relaxačních zařízení po celém Česku. „V obou případech plošného uzavření vnitřních sportovišť jsme přistoupili k pozastavení platnosti a účtování za karty MultiSport. Vzhledem k tomu, že vnitřní sportoviště tvoří většinu celé nabídky, jedná se podle nás o jediné férové řešení. Už během jarní koronavirové krize jsme ale přemýšleli, jak se na nastalou situaci adaptovat a jak pomoci podporovat pravidelný pohyb i v domácím prostředí. Vyústěním diskuzí v rámci mateřské společnosti v Polsku s lokálními společnostmi, mezi které patří i český MultiSport, byl vznik online cvičebního programu My MultiSport, prostřednictvím něhož podporujeme partnerská sportoviště. Tuto platformu  chceme i do budoucna rozvíjet,“ říká Marián Škripecký, Country Manager MultiSport Benefit pro ČR.

„Ačkoliv poskytujeme online program My MultiSport držitelům karet zcela zdarma a nepokrýváme jím my ani naši partneři výpadek příjmů, vnímáme, že zdraví zákazníků je naším společným zásadním zájmem. Uvědomujeme si, že je důležité zvláště v takto stresovém období neopouštět zdravý životní styl a pravidelný pohyb. Náhlý výpadek z běžného režimu se může negativně odrazit na psychice i fyzické kondici a tím i oslabit přirozenou imunitu. Právě proti tomu bojujeme s online programem My MultiSport,“ dodává Škripecký. 

Program My MultiSport nabízí videa pro domácí cvičení v délce od 15 až do 60 minut. Tréninková videa vedená profesionály jsou zaměřená na posilování, jógu, kardio, zdravotní cvičení a další druhy pohybu. Na programu se podílí jak trenéři MultiSportu, tak i partneři jako např. Form Factory či X-Fitness Spartan Gym. Tréninky diváky provází např. „IronMan“, triatlonista a fyzioterapeut Petr Soukup.

„Jsem rád, že mohu spolupracovat na tvorbě programu My MultiSport, který může pomoci lidem zůstat i přes zavřená sportovní centra stále v pohybu. S MultiSportem nás pojí snaha o osvětu, zdravou populaci a šíření filozofie zdravého životního stylu. Bude skvělé, pokud společně dokážeme prostřednictvím online cvičení rozhýbat i ty, kteří se doposud třeba báli či styděli jít sami do fitness centra nebo na to neměli čas a energii. Věříme, že i jedním patnáctiminutovým videem dokážeme publikum přesvědčit, že za pravidelný pohyb jim bude vděčné tělo i mysl,“ říká Petr Soukup. 

O společnosti MultiSport Benefit

Firma MultiSport Benefit, s.r.o., působí v ČR od roku 2010 a je dceřinou společností Benefit Systems SA. Tato mateřská společnost byla založena v roce 2001 a zaujímá vedoucí postavení na polském trhu zaměstnaneckých benefitů v oblasti sportu a relaxace. Hlavním produktem společnosti MultiSport Benefit, s.r.o., je partnerská síť zařízení, které lze navštívit s kartou MultiSport – zaměstnanecký benefit, který může zaměstnavatel pracovníkům buď plně hradit, na jeho financování se podílet, nebo si kartu zaměstnanec platí na měsíční bázi sám.

Kartu MultiSport mohou zaměstnanci využít každý den na jeden volný vstup v síti více než 2 700 sportovních a relaxačních zařízení po celém Česku a Slovensku. Tento benefit tedy dává svým vlastníkům možnost vyzkoušet si různé aktivity a dělat zrovna to, na co mají náladu.

Karta MultiSport dnes dává více než 180 000 českým zaměstnancům příležitost, aby se cítili lépe jak po fyzické, tak i psychické stránce. Díky tomu jsou zdravější, spokojenější a v práci výkonnější. Pomáhá tak se snížením fluktuace zaměstnanců a posílením loajality vůči zaměstnavateli.