Prodejna Lidl v Týně nad Vltavou se po modernizaci opět otevře zákazníkům

V pondělí 26. října se po modernizaci opět zákazníkům otevře prodejna Lidl v ulici Průmyslová v Týně nad Vltavou. Stane se tak zhruba po dvouměsíční rekonstrukci, díky které bude nakupování pro zákazníky komfortnější. Zákazníci se mohou těšit například na nové pokladny a modernější prostory.  

V rámci vylepšení interiéru získala prodejna novou dlažbu a k osvětlení prostor je nově využito úsporné a zároveň příjemné LED osvětlení. Proměna se v neposlední řadě dotkla i exteriéru, kdy došlo k opravě fasády prodejny. 

„Těší nás, že můžeme zákazníky opět přivítat v naší prodejně v Týně nad Vltavou. Věříme, že návštěvníci modernizaci uvítají a nakupování tak po ně bude ještě více příjemnější.  Kromě nového interiéru jsou samozřejmostí velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva,“ dodává mluvčí společnosti Iveta Barabášová. 

Prodejna bude opět otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

www.twitter.com/lidlcz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika