Počet kyberútoků na české organizace se drží nad evropským průměrem, Check Point poradí s ochranou na virtuální konferenci

PRAHA – 26. října 2020 – Letošní rok přinesl nové kyberbezpečnostní výzvy. Koronavirová pandemie změnila způsob práce, vzdělávání a celkově styl našich životů. Za poslední půl rok navíc čelily české společnosti v průměru 484 kyberútokům týdně na jednu organizaci, přičemž evropský průměr je za stejné období pouze 349 kyberútoků.

Kyberbezpečnostní společnost Check Point Software Technologies chce proto pomoci organizacím napříč všemi obory pochopit nové kybernetické hrozby a rizika. Chystá proto největší českou kyberbezpečnostní událost roku, virtuální konferenci Check Point <SECURE>, která proběhne 11. 11. 2020 od 9:00. Na konferenci vystoupí české i světové špičky v kybernetické bezpečnosti a seznámí posluchače s dopady globální pandemie na IT i s tím, jak se organizace mohou připravit a čelit souvisejícím rizikům.

Exkluzivním hostem bude Gil Shwed, zakladatel a CEO společnosti Check Point a vynálezce prvního firewallu (FireWall-1), který v úvodní části upozorní na rychlost vývoje technologií a nutnost zabezpečit vše, včetně IoT zařízení, i to, že je potřeba se připravit na novou generaci ochrany, nanobezpečnost.

Účastníci si budou moci vybírat z bohatého programu a navštívit hned tři virtuální sály: manažerský, technický a případové studie.

Jony Fischbein, Chief Information Security Officer, Check Point, ukáže, co obnáší správa bezpečnosti v elitní kyberbezpečnostní společnosti. V manažerském sále se mohou účastníci těšit i na novinky v zabezpečení cloudových a mobilních prostředí, na zranitelnosti a slabiny IoT zařízení nebo na kyberbezpečnostní vize a trendy. V technickém sále budou připravené praktické ukázky a tipy pro bezpečnou vzdálenou práci nejen v době koronavirové pandemie, chybět nebudou ani ukázky konkrétních řešení a workshop věnovaný ochraně IoT/SCADA systémů.

Silná témata budou v sekci případových studií, kde budou připravené bezpečnostní příběhy úspěšných organizací: Alza.cz, Česká spořitelna, Krajská nemocnice Tomáše Bati Zlín, Student Agency a Vodafone Czech Republic.

Vzhledem k nárůstu a sofistikovanosti kybernetických hrozeb by žádná organizace neměla na Check Point <SECURE> chybět.

Více informací a registrační formulář najdete na stránce https://virtual-czech.checkpoint.com/

Sledujte novinky o společnosti Check Point:
Twitter: http://www.twitter.com/checkpointsw a www.twitter.com/CheckPointCzech
Facebook: https://www.facebook.com/checkpointsoftware
Blog: http://blog.checkpoint.com 
YouTube: http://www.youtube.com/user/CPGlobal
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/check-point-software-technologies

O společnosti Check Point Software Technologies

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com) je přední poskytovatel kyberbezpečnostních řešení pro vlády a organizace po celém světě. Chrání zákazníky před kyberútoky 5. generace prostřednictvím unikátních řešení, která nabízí bezkonkurenční úspěšnost zachycení malwaru, ransomwaru a jiných pokročilých cílených hrozeb. Check Point nabízí víceúrovňovou bezpečnostní architekturu, Infinity Total Protection s pokročilou prevencí hrozeb 5. generace, a tato kombinovaná produktová architektura chrání podnikové sítě, cloudová prostředí a mobilní zařízení. Check Point navíc poskytuje nejkomplexnější a nejintuitivnější nástroje pro správu zabezpečení. Check Point chrání více než 100 000 organizací všech velikostí.