Buďte rychlí a ušetříte tisíce. Huawei nabídne notebooky i sluchátka za nejnižší ceny

Společnost Huawei přichystala další Bláznivou noc (Crazy Night). Do prodeje míří tablety a telefony za jednu jedinou korunu. Kromě nejrychlejší zájemců si však na své přijdou i všichni ostatní. Celý den budou v nabídce za velmi výhodné ceny notebooky, chytré hodinky, příslušenství a například i nová špičková sluchátka FreeBuds Pro. Ty pořídíte o téměř 1 500 korun levněji než obvykle. 

Bleskové slevy na symbolickou jednu korunu pro nejrychlejší fanoušky, ale i další zajímavé nabídky budou k mání na e-shopu společnosti Huawei (https://shop.huawei.com/cz) ve čtvrtek 29.10. od 8:00 ráno do půlnoci. Začíná další Crazy Night!

Všichni zájemci, kteří chtějí mít šanci získat některou ze skvělých nabídek, si však musí pospíšit. K dispozici bude vždy jen omezené množství zboží a ze zkušenosti z minulých úspěšných akcí víme, že některé zmizí doslova během několika prvních minut. Mezi nejlákavější položky tentokrát určitě patří MateBook D15 za 11 999 Kč. Ve verzi s 256GB diskem ho přitom běžně koupíte o 4 500 tisíce dráž za 16 499 Kč. Huawei zdarma k nákupu přidává ještě Bluetooth myš a speciální batoh.

Velké oblibě mezi hudebními fanoušky se těší nejnovější bezdrátová sluchátka (typu true wirelles) FreeBuds Pro s aktivním potlačením hluku. Během akce budou k dostání za 3 999 Kč, což je o celou tisícikorunu méně než v běžném prodeji. Recenze na tyto kvalitní špunty vám vyrazí dech. Skvělé jméno si mezi náročnými klienty vydobyly také chytré hodinky Watch GT 2 Pro. Úspěch slaví díky kvalitním materiálům (kombinace titanového těla, safírového skla a keramického dýnka) a nekompromisnímu výkonu. Během Crazy Night se budou prodávat jen za 6 499 Kč. Běžně je přitom na internetu najdete za téměř 8 000 korun.

V osm hodin večer (20:00 hod.) pak odstartují populární „flash sales“ (bleskové slevy). Nejprve se v nabídce objeví tablet Huawei T5 10 (ve verzi 3 GB + 32 GB). Místo původních 4 999 Kč za něj prvních 15 zájemců zaplatí pouze 1 Kč. Přesně ve 22:00 se začne za 1 Kč prodávat také telefon Huawei Y7 2019. Za uvedenou symbolickou cenu jej získá prvních 20 zájemců. Běžná cena je 4 099 Kč. 

V nabídce však bude i celá řada dalších výrobků od sluchátek, nabíječek, přes tablety až po notebooky. Na finální nejnižší cenu se většinou dostanete stažením příslušného slevového kuponu (hledejte tlačítko Kupony). Kompletní nabídku produktů „Crazy Night“ najdete zde: (https://shop.huawei.com/cz/crazy-night-2020.html). Každý zájemce si bude moci koupit maximálně 2 kusy od každého výrobku. V případě nabídek „flash sales“ pak pouze jeden kus. Uvedené ceny jsou včetně dopravy. Tu pro zákazníky hradí Huawei. Součástí akce je také loterie (Crazy Lotery), které se mohou zúčastnit všichni registrovaní zákazníci Huawei e-shopu bez ohledu na to, zda si během Crazy Night něco koupí či ne. Hlavní cenou je špičkový MateBook X Pro.

Musíte vědět, než začnete nakupovat

Protože lze předpokládat o vybrané výrobky velký zájem, doporučujeme si dopředu na e-shopu Huawei (https://shop.huawei.com/cz) vytvořit účet. Přihlášení je totiž podmínkou, abyste mohli nákup uskutečnit. Počet kusů všech nabízených výrobků je omezený, takže platí pravidlo „kdo dřív přijde, odchází spokojen“. Akce končí týž den, tedy ve čtvrtek 29.10. ve 23:59.

Sluchátka FreeBuds Pro za cenu 4 999 Kč a jejich prodej začíná 19. října. Dostupné budou u běžných prodejců a zároveň na shop.huawei.com.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 32letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.