Užijte si komfortní telefonování s AVM FRITZ!Fon

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro vysokorychlostní přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV. Mezi hlavní produkty patří zařízení řady AVM FRITZ!Box, která poskytují rovněž celou řadu dalších funkcí pro multimédia a hlasovou komunikaci. 

Mezi uživateli je velmi oceňovaná možnost využívat bezdrátový telefon. Součástí AVM FRITZ!Box je rovněž řešení pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s podporou osvědčených bezdrátových přístrojů založených na standardu DECT. 

AVM proto nabízí i multifunkční bezdrátové telefonní přístroje řady AVM FRITZ!Fon. Možnosti jejich využití se na podzim tohoto roku dále zvýšily díky uvedení nové verze software FRITZ!OS 7.20, která přinesla více než stovku změn a vylepšení. Mezi nejdůležitější z nich patří přehlednější systém online kontaktů, který nyní podporuje také Apple iCloud.

Jako příklad bohatých funkčních možností, které zvyšují uživatelský komfort, může sloužit AVM FRITZ!Fon C6. Zařízení v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro efektivní integraci telefonních a internetových služeb. Kromě toho nabízí i další doplňkové funkce pro Internet a multimédia, takže ve spojení se zařízením AVM FRITZ!Box lze například sledovat obraz z interkomu u dveří nebo bezpečnostní IP kamery.  Mezi další funkce patří příjem e-mailů, prohlížení obsahu ve formátu RSS a přehrávání hudby.

AVM FRITZ!Fon C6 se vyznačuje moderním ergonomickým designem a je vybaven kvalitním barevným displejem. Uživatelům nabízí snadné a intuitivní ovládání, kdy jsou všechny dostupné funkce jednoduše přístupné. Je navíc vybaven režimem Eco Mode, který nejen šetří energii ale především prodlužuje provozní dobu přístroje na jedno nabití. Výsledkem je vysoká výdrž baterie, která postačuje až na 16 hodin hovoru nebo 12 dní v pohotovostním režimu. 

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm