Chraňte svou elektronickou poštu s Barracuda Total Email Protection

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti, komunikace a síťové infrastruktury. Zaměřuje se především na pokročilá cloudově orientovaná řešení, která vyhovují soudobým nárokům informační bezpečnosti.  

Mezi nejrizikovější internetové aplikace již mnoho let patří elektronická pošta a podle statistických zjištění plných 91 procent všech kyberútoků začíná u e-mailu. Díky celosvětové pandemii koronaviru je navíc mnoho firem a institucí nuceno silně spoléhat na elektronickou komunikaci a současně se snižuje ostražitost uživatelů vůči online hrozbám.

Aby bylo možné tato bezpečnostní rizika omezit na minimum nabízí společnost Barracuda Networks velmi silnou úroveň zabezpečení v rámci komplexního balíku Barracuda Total Email Protection, který zahrnuje produkty Barracuda Essentials, Barracuda Sentinel a Barracuda PhishLine.

Nejdůležitější roli hraje řešení Barracuda Essentials, které chrání data a elektronickou poštu v prostředí Microsoft Office 365. Jedná se o sadu cloudových služeb zahrnující produkt Barracuda Cloud Archiving Service spolu se službami Barracuda Email Security Service a Barracuda Cloud Backup. 

Velmi důležité je i řešení Barracuda Sentinel, jehož cílem je chránit uživatele před stále častějšími útoky typu real-time spear phishing, cyber fraud defense a domain fraud. Tuto další vrstvu ochrany doplňuje platforma Barracuda PhishLine, která nabízí pokročilé nástroje pro školení uživatelů, jak se chránit před phishingovými útoky, a to včetně funkcí pro simulaci a vyhodnocení.

Špičkovou kvalitu tohoto řešení dokládá mimo jiné i loňské ocenění od renomované analytické společnosti Gartner. V rámci hodnocení „Gartner Peer Insights Voice of the Customer Email Security Market“ získalo bezpečnostní řešení Barracuda pro elektronickou poštu nejvyšší hodnocení a bylo na základě preferencí samotných uživatelů zvoleno jako „Customers’ Choice for Email Security“.

Další informace o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.