Nové informace o počasí pro zimní sezonu

Meteocentrum.cz, který poskytuje profesionální informace o počasí v Česku, na svém webu představil řadu nových meteorologických produktů důležitých pro zimní sezonu.

Zejména během podzimního a zimního období uživatelé často vyhledávají informace o vlivu počasí na zdraví. Meteocentrum nyní na jedné stránce nabízí kompletní informace o znečištění ovzduší a bio předpovědi přímo pro vybranou lokalitu. Jelikož různý stupeň znečištění a charakteru počasí ovlivňuje různé skupiny obyvatel, najdete zde i doporučení ohledně venkovních aktivit pro rizikové skupiny. Bio předpovědi jsou doplněny o důležité informace jako je pocitová teplota, tlak vzduchu nebo doba slunečního svitu.

Pro milovníky sněhu pak Meteocentrum kombinuje sněhové zpravodajství s počasím na horách. Najdete zde všechny důležité informace z jednotlivých středisek a ski areálů v České republice i Alpách. Všechna data jsou unikátním způsobem přehlednou formou zpracována i pro návštěvníky z mobilních telefonů.

Kromě zmíněných novinek na webu i nadále najdete spolehlivé předpovědi počasí po hodině s výhledem 14 dní přímo pro Vaši lokalitu. Díky nejnovějším technologiím a profesionálním meteorologům ve službě Meteocentrum dosahuje nadprůměrné úspěšnosti svých předpovědí.

Odkazy na více informací:

Znečištění ovzduší a bio předpověď:

https://www.meteocentrum.cz/predpoved-pocasi/bio-ovzdusi

Sněhové zpravodajství:

https://www.meteocentrum.cz/snih-cr