Speciální bonus k nákupu od Xiaomi

Značka Xiaomi, kterou v České republice distribuuje společnost WittyTrade s.r.o., přichází se speciální akcí – výkupní bonus až 2 000 Kč ke koupi nových modelů Mi 10T Pro/Mi 10T.  

Pokud zakoupíte v období od 30. října do 15. listopadu telefon z nové série Mi 10T na www.xiaomi.cz, máte jedinečnou šanci za svůj starší model telefonu získat finanční bonus zpět na váš účet.

Jak postupovat?

Stačí svůj nákup zaregistrovat na  www.vymenzaxiaomi.cz , včetně registrace starého telefonu. Vyplňte údaje o stavu vašeho původního zařízení dle zadaných otázek. Na základě vašich odpovědí bude navrhnuta předpokládaná výkupní cena.

Pro váš starý telefon si následně přijedeme k vám domů a doprava je pro zákazníky zcela ZDARMA.

Série Mi 10T

Obě novinky se pyšní skvělým fotoaparátem, který u modelu Mi 10T Pro nabízí 108Mpx a u Mi 10T skvělých 64Mpx. Smartphony jsou také vybaveny jedním z nejlepších plochých displejů dnešní doby. Tento displej má výbornou obnovovací frekvenci 144 Hz a funkci AdaptiveSync. Displej se tedy automaticky umí přizpůsobit požadované frekvenci, což zaručuje plynulý zážitek a optimální využití baterie. Mi 10T Pro a Mi 10T dostaly do vínku vlajkovou loď mezi procesory, Snapdragon™ 865 od Qualcomm®. Díky tomu nabízejí extrémní výdrž, výkon a 5G konektivitu. Série nabízí i vysokokapacitní 5000mAh baterii, která vám zaručí potřebnou energii na celý den.