Český manažer Patrick Müller získal prestižní ocenění bezpečnostního lídra spol. Sophos

Prestižní ocenění Top Performer of the Year, který každoročně uděluje celosvětový lídr v řešeních kybernetického zabezpečení nové generace – společnost Sophos, získal Patrick Müller. Müller je zodpovědný za rozvoj značky Sophos v České republice a na Slovensku a oceněn byl zejména za vynikající ekonomické výsledky a výrazný růst značky na těchto trzích v roce 2020. S ohledem na bezpečnostní opatření související s pandemií Covid-19 převzal Müller ocenění virtuálně.

Müller byl za dobu svého šestiletého působení v Sophosu oceněn již dvakrát. Stejné ocenění Top Performer of the Year získal již v roce 2019 a v roce 2016 získal Sapphire Award, kterou Sophos celosvětově uděluje za manažerské schopnosti a dovednosti.

Patrick Müller působí v oblasti IT více než 24 let a je uznávaným expertem na bezpečnostní trh a prodej s využitím partnerského prodejního kanálu. Na pozici Senior Channel Account Executive pro Českou republiku a Slovensko je ve společnosti Sophos zodpovědný za rozvoj prodejní sítě společnosti, podporu lokálních partnerů a jejich projektů a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí.