O2 Knihovna spustila novou funkci „Pošli do čtečky PocketBook“. Desítky e-knih navíc nabízí s 50% slevou

10.11.2020 – Díky službě „Pošli do čtečky PocketBook“ si zákazník jednoduše v aplikaci O2 Knihovna koupí jakoukoliv e-knihu a jedním klikem si ji pošle do své čtečky. Velký výběr titulů různých žánrů je navíc v nabídce do 16. listopadu s 50% slevou.

.

Funkce zasílání e-knih do čteček Kindle funguje v aplikaci O2 Knihovna už delší dobu. Nyní dostávají tu samou možnost i uživatelé dalších zařízení. Jedná se o nejjednodušší způsob, jak zakoupenou e-knihu dostat do čtečky. Přímo, bez stahování a nutnosti připojení k počítači.

E-knihy nejen ve slevě si může pořídit kdokoliv, aniž by byl klientem O2. O2 Knihovna navíc poskytuje nejširší platební možnosti na trhu. Vybraný titul je možné zaplatit kartou online, přes Apple Pay či Google Pay. Zákazníci O2 jej mohou uhradit také prostřednictvím faktury spolu s vyúčtováním.

S 50% slevou si zájemci mohou užít například román oblíbené české autorky Radky Třeštíkové – Bábovky. Čeká je upřímná zpověď dvanácti žen, kde nechybí ironie, humor, bolest, napětí, nenávist ani láska. Milovníci detektivek zase ocení krimi Říkají mi Lars tuzemského spisovatele Daniela Grise. Pro dlouhé podzimní večery je jak dělaný napínavý příběh Sedmá pohroma amerického novináře, spisovatele a veterináře Jamese Rollinse. Přehled všech e-knih s 50% slevou najdou zájemci zde.

V O2 Knihovně si přijdou na své i ti, kdo příběhy rádi poslouchají. V nabídce je totiž i velké množství audioknih.

Tituly všech žánrů najdou zájemci v aplikaci O2 Knihovna nebo na webu https://www.o2knihovna.cz/

O společnosti O2 Czech Republic

O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem internetového televizního vysílání v Česku.