SpyShop24.cz uvádí na český trh bezpečnostní bránu SE-1008 pro bezkontaktní měření teploty s kapacitou až 70 osob za minutu

18. 11. 2020 – Bezpečnostní průchozí brána SE-1008 je moderní detekční rám, který slouží pro zvýšení bezpečnosti v místech s vysokým pohybem osob, jako jsou velké firmy, školy, nemocnice, státní úřady a instituce, sportoviště nebo hromadné akce. Bezpečnostní brána zajišťuje rychlé, automatické a účinné měření teploty lidského těla a podílí se na snižování šíření nebezpečných virů, jako je koronavirus (Covid-19), ale i prasečí chřipka, SARS a jiné infekce, které se mimo jiné manifestují zvýšenou tělesnou teplotou. SE-1008 používá pokročilý IR senzor, měří bezdotykově s vysokou přesností a chrání bezpečí kontrolovaných osob.

„V době epidemiologického nebezpečí, jakým je aktuálně COVID-19, je rutinní kontrola tělesné teploty nezbytným postupem pro zajištění bezpečnosti. Za tímto účelem byl vyvinut detekční rám SE-1008 umožňující rychlou a bezdotykovou kontrolu tělesné teploty. Citlivý senzor okamžitě zareaguje na teplotu nad 37 °C a automaticky zobrazí informaci na LED displeji,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „SE-1008 je užitečný nástroj například pro veřejné a vládní instituce zejména v době vysokého rizika přenosu infekčních nemocí. Spolehlivě si povede při kontrole správních institucí, nemocnic, vězení, letišť, sportovišť nebo při hromadných akcích.

Bezpečnostní průchozí brána SE-1008 se již osvědčila během dlouhého a náročného používání v různých kritických podmínkách. Vyznačuje se spolehlivou konstrukcí a použitím ohnivzdorných materiálů. Montáž je rychlá (10 minut) a provoz jednoduchý. Nízká celková hmotnost (35 kg) usnadňuje manipulaci a převoz. Brána pracuje spolehlivě v rozmezí okolní teploty od 16 °C do 35 °C. Proces měření probíhá automaticky, umístěním čela nebo zápěstí před IR čidlo. K detekci stačí vzdálenost 2 až 5 cm. Měření je tedy zcela bezdotykové. Rám zareaguje při detekování tělesné teploty vyšší než 37 °C. Tuto hranici lze změnit v rozsahu ±0,1 °C. Kapacita měření je až sedmdesát osob za minutu.  Všechna provedená měření a poplachy se automaticky počítají a průběžně zobrazují na hlavním panelu. Pro zvýšení spolehlivost prováděných kontrol je dostupná také verze rámu se dvěma IR senzory.

Cena a dostupnost:

Bezpečnostní průchozí brána SE-1008 je dodává na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 68 070 Kč včetně DPH.

Technické specifikace

Napájení: síťové AC 100 V – 240 V

Alarm: vizuální a zvukový

Korpus: hliníkový a odolný

Konstrukce: modulová

Elektronický systém: integrovaný

Minimální teplota těla: ≥37 °C

Možnost nastavení min. teploty: ±0,1 °C

Přesnost: 0,3 °C

Měření teploty: čelo nebo zápěstí

Počet měření: až 70 osob za minutu

Počitadlo měření: ano

Pracovní teploty: 16 °C až 35 °C

Použití: v interiéru

Hmotnost: 35 kg

Více na:

https://www.spyshop24.cz/pruchozi-brana-se-1008-pro-bezkontaktni-mereni-teploty-tela-1940.html

Video:

——————-

Firma SpyShop24  působí na trhu od roku 2007. Zaměřuje se na prodej detektivních nástrojů, které slouží ke sledování a ochraně proti sledování a také k získávání či ochraně informací nebo ochraně majetku. Cílem je zajistit zákazníkům vysokou kvalitu zařízení a profesionální poradenství. Odborně proškolený tým zaručuje individuální přístup, díky čemuž se SpyShop24  těší důvěře stále větší skupiny zákazníků.